Cemil Yaman, Gebze bölgesini boş bırakmıyor

Programa ilk olarak Muhtarlar ile kahvaltı programında katılan Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’a AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, SKM Baş...

BÜYÜT

Programa ilk olarak Muhtarlar ile kahvaltı programında katılan Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’a AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, SKM Başkanı Ekrem Karahan ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Programa katılan muhtar ile değerlendirmeler yapan Yaman, Kocaeli ve Çayırova için öngörülen projeleri ve planlamalar hakkında bilgiler verdi. İlçenin ortak sorunları hakkında muhtarların görüşlerini alan Vekil adayı Cemil Yaman ve İlçe Başkanı Zafer Kılıç, sorunların çözümü noktasında takipçileri olacaklarını söylediler. Karşılıklı görüş ve fikir alışverişinin yapıldığı program soru cevap olarak devam etti.

 

BAŞKAN DEMİRCİ’YE ZİYARET

Programı doğrultusunda İlçe Başkanı Zafer Kılıç, SKM Başkanı Ekrem Karahan ve ilçe yöneticileri ile Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi ziyaret edem Vekil adayı Cemil Yaman, Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha yaşanabilir bir Kocaeli hedefinin olduğunu ifade eden Yaman, “gelişen ve değişen Türkiye yolunda Kocaeli ve Çayırova’da en iyi şekilde faydalanacaktır” dedi.

 

ÇAYIROVA HALKINDAN YAMAN’A DESTEK

Günün ilerleyen saatlerinde Fatih Caddesinde esnafları ziyaret eden Vekil Adayı Cemil Yaman ve SKM heyeti bir süre esnaflar ile sohbet ettiler. esnaf ve vatandaşlar ile samimi diyaloglar kuran Yaman, kısa sürede Çayırova’lı vatandaşların sempatisini kazandı. Cadde ziyareti sırasında sık sık vatandaşlar tarafından durdurulan Yaman, vatandaşlardan gelen soruları içtenlikle cevaplayarak gönülleri fethetti. Esnaf ziyaretlerini Şekerpınar ve Cumhuriyet Mahallelerinde de sürdüren SKM heyeti ve Vekil Adayı Cemil Yaman, Milletvekili olması durumunda Kocaeli ve Çayırova için yapmak istediği proje ve planlamalar hakkında da bilgiler verdi.

 

YAMAN, YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACIDIR

SKM yönetimi eşliğinde hasta ve yaşlı ziyaretlerine katılan AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman, ziyaretler sırasında hastaların sağlık durumları hakkında bilgiler alarak tedavileri noktasında takipçi olacaklarını söyledi. Hastaların talep ve beklentilerini dinleyen Yaman, sorunların çözümü noktasında gerekli girişimlerde bulundu. Ziyaretler sırasında sağlık hizmetleri hakkında yapılan gelişmeleri vatandaşlara aktaran Yaman, programa kanaat önderi ziyareti ve ev toplantıları ile devam etti.

 

TÜRKİYE’YE EL AÇMIŞ BİR ÜMMET VAR

Ev toplantılarında Çayırova’lı vatandaşlar ile bir süre sohbet eden Yaman, AK Parti Hükümeti ile Türkiye’de 13 yılda 100 yıllık hizmetlerin yapıldığını ve bu hizmetlerin artarak devam etmesi için seçmenin sandığa giderken elini vicdanına koyması gerektiğini ifade etti. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan sanayiye birçok konuda devrim niteliğinde hamlelerin yapıldığını söyledi. Yapılan bu hizmetlerin 2023 Türkiye’si için çok önemli olduğunu ifade eden Yaman “ Artık dışa bağımlı bir Türkiye yok. Kendi savunma sanayisini yapan, uçağını, tankını, gemisini ve özellikle kendi yazılımlarını yapan güçlü bir Türkiye var. Bu büyümenin devam etmesi için halkımızın desteklerine ihtiyacımız var. 1 Kasım seçimleri sadece Türkiye için değil, tüm İslam coğrafyası için çok önemli. Türkiye’ye el açmış, bel bağlamış bir ümmet var” dedi.

04 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR