Kuruçeşme’ye kültür merkezinin yapımı başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin halkın sosyal ihtiyacını karşılamak amacıyla yaptığı kültür merkezlerinden biri de Kuruçeşme’de yapıyor. Düğün, konf...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin halkın sosyal ihtiyacını karşılamak amacıyla yaptığı kültür merkezlerinden biri de Kuruçeşme’de yapıyor. Düğün, konferans, tiyatro ve seminer gibi sosyal aktivitelerin gerçekleşebileceği kültür merkezi, pek çok tanınmış sanatçı ve yazarları halkla buluşturacak.

SPOR SALONU OLACAK
Temel kazısıyla yapımına başlanan kültür merkezi 870 metrekare kullanım alanına sahip olacak. 4 kat şeklinde inşa edilecek olan bina spor amaçlı olarak da kullanılabilecek. Binanın ikinci katında spor salonu yer alacak.

AMFİ DÜĞÜN SALONU
Binanın bodrum katında 160 kişilik amfi şeklinde nikâh salonu bulunacak. Binada sergi amaçlı fuaye odası ve nikah memur odası, sanatçı odaları ve servis amaçlı mutfak yer alacak.

18 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR