Dorukspor’dan KASKF Genel Başkanı Aydın’a ziyaret

İlçemizin başarılı spor kulüplerinden birisi olan Doruk Spor Kulübü Sahibi, S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay...

BÜYÜT

İlçemizin başarılı spor kulüplerinden birisi olan Doruk Spor Kulübü Sahibi, S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay Küçükateş’ in girişimleri sonucunda S.K.I.F Karate Türkiye Şampiyonası projesi başta Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in ve diğer sponsorların destek ve katkılarıyla 26-27 Mart tarihleri arasında Gölcük’te yapılacak.

S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay Küçükateş, S.K.I.F 2.Dan Merkez Hakem Kurulu Üyesi Sevgi Ertuğ, S.K.I.F Üyesi Hüseyin Karal,Üye Necmettin Öztürk ile birlikte KASKF Başkanı Murat Aydın’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

BİLGİ VERDİ
Şampiyona hakkında bilgiler veren Doruk Spor Kulübü Başkanı, S.K.I.F 5.Dan Türkiye Eğitim Komitesi Başkanı ve Kocaeli Temsilcisi Olcay Küçükateş “Bu yıl Türkiye'de ilk defa Mart ayı içinde Gölcük’te S.K.I.F Karate Türkiye Şampiyonasının ev sahipliği yapacağız. Böylece spordaki başarımızı kentimiz ile birlikte adından Dünyaya bahsettirmek istiyoruz. Bu ülkemiz için, Gölcük için büyük bir fırsat, bu fırsatı en güzel şekilde değerlendireceğiz. Bu yönde bizlere destek ve katkı sağlamış olmanızdan teşekkür ediyoruz” dedi.

KASKF Başkanı Murat Aydın ise “Öncelikle böylesine önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmanızı büyük bir başarı olarak görmeliyiz. Gölcük’te Ülkemizin ve Dünyanın çeşitli bölgelerinden sporcuların Gölcük’te buluşacak olması çok anlamlı. Türkiye Şampiyonasında Sporcularımıza ve diğer konuk sporculara başarılar diliyorum. Böylesine büyük bir organizasyonun Gölcük’te yapılması için yoğun çaba sarf etmenizden dolayı da ayrıca kutluyorum” dedi.

11 Mart 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR