Sezer: Belediye hizmette sınıfta kaldı

Saadet Partisi (SP) Başiskele İlçe Başkanı Süleyman Sezer, ilçede gerçekleştirilen hizmetlerle ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi. SP olarak her...

Saadet Partisi (SP) Başiskele İlçe Başkanı Süleyman Sezer, ilçede gerçekleştirilen hizmetlerle ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi. SP olarak her zaman milletin ve vatandaşın hizmetkarı olduklarını kaydeden Sezer, Yuvacık Sapağı mevkiinde bulunan alt geçidin 5 yıl önce neyse seçimlerden sonra da aynı kaldığını örnek göstererek, “Belediye hizmet konusunda ilk çeyreğe girmeden sınıfta kalmıştır” ifadesine yer verdi.

 

‘İBADET AŞKIYLA İŞE BAŞLADILAR’

Süleyman Sezer, “Millî Görüş belediyeciliğinin amacı, huzur ve güven ortamının sağlandığı yaşanabilir kentler oluşturmaktı. Refah Partisi’nin önem verdiği yönetim alanlarından biri de Mahallî İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı idi. Bu alanda, mesleğinde uzman kadrolar görev yaptı. Başkanlar, ‘İnsanların hayırlısı, insanlara hizmet edendir’ anlayışı ve ibadet aşkıyla işe başladılar” dedi.

 

‘TAKİP EDİYORUZ’

Sezer, “Başiskele’de her daim vatandaşımızın yanında olacağımızı seçimlerden önce de belirtmiştik. Gelinen noktada ilk çeyreğe gelmeden belediyemizin hizmetlerini takip ediyoruz. Örnek olarak Yuvacık Sapağı mevkiinde bulunan alt geçit 5 yıl önce neyse seçimlerden sonra da aynı kalmış sadece alt geçit su baskınını engellemek için 4 cm yüksekliğinde asfalt yaparak bir ilke imza atmıştır” şeklinde konuştu.

 

‘BASKI UNSURU OLUŞTURUYORUZ’

AKP’nin ve Hüseyin AYAZ’ın belediyecilik anlayışı bu olsa gerek diyen Başkan Sezer, “Biz hiç şaşırmadık. Gelinen noktada yine biz haklı çıktık. belediye hizmet konusunda ilk çeyreğe girmeden sınıfta kalmıştır. Umut ediyoruz ki söylenenlere kulak verir ve bildiğini okumazlar. Biz AKP’nin ve Sayın Ayaz’ın Başiskelilere hizmet etmesi için baskı unsuru oluşturuyoruz” dedi.

21 Eylül 2014 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR