Zeytinoğlu ailesi, KSO çalışanlarını ağırladı

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve eşi Rüya hanım, KSO yönetim kurulu üyeleri, oda çalışanları ve bünyesinde kurulu bulunan Abigem...

BÜYÜT

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve eşi Rüya hanım, KSO yönetim kurulu üyeleri, oda çalışanları ve bünyesinde kurulu bulunan Abigem ve Kosgeb çalışanları ile ailelerini kapsayan davette mükemmel bir ev sahipliği gerçekleştirdiler.

Değirmendere çıkışında İzmit Körfezi sahilinde Zeytinoğlu ailesinin bahçesinde düzenlenen davete çalışanların büyük bölümü katıldılar. KSO Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul, yönetim kurulu üyeleri Haluk Ulusoy, Mustafa Böyet, Mehmet Ali Kartal, Necati Bülent Hakoğlu, KSO Genel Sekreteri M.Barış Turabi, temsilcilikler Genel Koordinatörü Necmettin Bayraktar’ın yer aldığı akşam saatlerinde başlayan davette ikram oldukça boldu.

USTALAR İŞ BAŞINDA
Başkan Zeytinoğlu ve eşi Rüya hanım KSO, Abigem ve Kosgeb çalışanları için her türlü özeni göstererek açık büfe olarak nefis yiyecekler sunuldu. Çeşitli et ürünleri mangalda işin ustaları tarafından pişirilirken, özellikle ev sahibesi Rüya hanım ve Başkan Zeytinoğlu’nun ilgisi dikkate değerdi.

ZEYTİNOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Zeytinoğlu ailesinin oğulları İsmail ve Ayberk’te konukların çocukları ile yakından ilgilendiler. İzmit Körfezi sahilinde güzel bir akşam yemeğini hoş sohbet eşliğinde yiyen ve güzel bir gün geçiren KSO, Abiem ve Kosgeb çalışanları Başkan Zeytinoğlu ve eşi Rüya hanım’a teşekkür ettiler.

05 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR