Kastamonululardan MHP’ye yoğun ilgi

Dün akşam Kastamonu Doğanyurt Kalkınma ve Dayanışma Derneği’nde MHP Kocaeli Milletvekili Adayları Kürşat Sönmez, Derya Çavdar ve MHP Gölcük Seçim Koo...

BÜYÜT

Dün akşam Kastamonu Doğanyurt Kalkınma ve Dayanışma Derneği’nde MHP Kocaeli Milletvekili Adayları Kürşat Sönmez, Derya Çavdar ve MHP Gölcük Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Adnan Özdere’nin katılımıyla yemekli toplantı gerçekleştirildi.

 

MHP Gölcük Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Adnan Özdere, Kastamonulu hemşerilerine seslenerek MHP adına oy vermeye çağırdı. Kastamonulu vatandaşlar, MHP Kocaeli Milletvekili Adayları Kürşat Sönmez ve Derya Çavdar’a 1 Kasım seçimlerinde başarı dileklerinde bulunarak destek vereceklerini belirtti. Kastamonu Doğanyurt Kalkınma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nazım Al, “Dernek olarak ülkenin kötü gidişinin farkındalığı içerisindeyiz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu konuda hassasiyeti olduğunu biliyoruz. Adaylarımıza 1 Kasım seçimlerinde başarılar diliyoruz.” dedi.


“BU SEÇİM ÜLKEMİZİN BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

MHP Gölcük Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Adnan Özdere, “ Bu seçim ülkemizin bütünlüğü için çok önemli. Bu seçimde bir hemşeriniz olarak rica ediyorum, ülkemizin tek kurtuluşu Milliyetçi Hareket Partisi’ndedir. 1 Kasım’da mührü üç hilale vurursanız, ülkenin geleceği ve bütünlüğünü korumuş olursunuz. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, afiyet olsun dileklerimi iletirim.” dedi.

 

“HAİN TUZAKLARA BOYUN EĞMEYECEĞİZ”

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Kürşat Sönmez, “Hain tuzaklar ile ülkemizi bölmeye çalışanlar unutmasınlar ki Milliyetçi Hareket Partisi olarak hain tuzaklara boyun eğmeyeceğiz. İnsanların eğilimde olduğu gerçekleri göstermemizle daha fazla destek almamız mümkün olacaktır. Milli iktidar, ülkemizin selameti için çok önemlidir. Siz Kastamonulu vatandaşlarımızı Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek vermeye çağırıyorum.” dedi.

 

“ÜLKEMİZİN GELECEĞİ MEÇHULE YOL ALMAKTADIR”

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Derya Çavdar, “Ülkemizin geleceği meçhule yol almaktadır. Savaşın eşiğine geldiğimiz şu günlerde hükümet hala ihmaller zincirinden kurtulamamıştır. Her yerde bombalar ve mayınlar kol gezerken milletimizin oturup düşünmesinde fayda vardır. Bu ülkenin güvenliğini sağlamak için kutsal görevinde bulunan askerlerimizi artık toprağa gömmek istemiyoruz. Bir Bayburtlu olarak Kastamonulu vatandaşlara sesleniyorum. Başka partiye oy verenler bir kere de bizi denesinler. Bu seçimin ciddiyetini fazlasıyla almış bir Milliyetçi Hareket Partisi var karşınızda. Güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan eminiz” dedi.

25 Ekim 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR