“Gebze için CHP, herkes için CHP”

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Hilal Kaplan, hem Gebze’nin hem de Türkiye’nin geleceği için 12 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu bel...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Hilal Kaplan, hem Gebze’nin hem de Türkiye’nin geleceği için 12 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu belirterek, vatandaşlardan destek istiyor.

Yaptığı seçim çalışmalarında vatandaşlarla birebir tokalaşan ve görüşen Kaplan, 12 Haziran seçimlerinden sonra Gebze’nin bir milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev yapacağına ve Gebze’nin sorunlarının çözümü için çalışacağına söz verdi. Gebze’de esnaf ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerini gerçekleştiren Kaplan, vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

“SORUNLARI BİLİYORUM”
Sohbet esnasında CHP’nin projelerinden bahseden Kaplan, seçildiğinde her uzanan eli tutacağına ve Gebze’nin bir milletvekili olarak çalışacağına da söz veriyor. Kaplan, 28 yıldır yaşadığı Gebze’de sorunları bildiğini kaydederek, “Ne yazık ki Gebze mecliste hak ettiği şekilde temsil edilemiyor. Gebze’nin sorunlarını TBMM’de dile getirmek ve hak ettiği hizmetleri alabilmesi için çalışacağım. 13 Haziran’dan sonra Gebze’nin bir milletvekili olarak çalışacağım” şeklinde konuştu.

03 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR