ANNELER SEVGİ VE ŞEVKATİN TÜKENMEZ KAYNAĞIDIR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Doğan, açıklamasında “Hayatın her alanında etkin bir biçimde yer...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Doğan, açıklamasında “Hayatın her alanında etkin bir biçimde yer alan kadınlarımız, aynı zamanda annelik gibi büyük bir gururu yaşamaktadır. Annelerimiz, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan sınırsız sevgi ve sabırla, hiçbir karşılık beklemeden sevgi gösteren, kendilerini çocuklarına adayan dünyanın en kutsal varlıklarıdır.
Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakarca çalışan anneler, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir. Dünyaya getirdiği evlatlarını özveriyle büyüten, iyiye, doğruya, güzele yönlendirerek hayata hazırlayan annelerimiz, hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağıdır.

KARŞILIKSIZ SEVERLER

Yaşamımızda bizi, belki de karşılıksız seven tek varlıklardır. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ilgiye ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda, şefkatle bağrına basan annelerimize, hak ettikleri saygıyı göstermekte asla kusur etmemeliyiz. Çocuklarımıza ve gençlerimize annelerinin kıymetini bilmelerini ve onları her zaman dinlemelerini tavsiye ediyorum. Bu düşüncelerle tüm annelerimizin, Anneler Günü'nü kutluyor, hepsini saygı, minnet ve şükranla selamlıyorum” görüşlerine yer verdi.

14 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR