İhale ilanları - 16 Eylül 2015

İzmit’te arazi satışı Kocaeli 2. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından bir adet taşınmazın satışı için ihale düzenlenecek. 28 Eylül Paz...

BÜYÜT

İzmit’te arazi satışı

Kocaeli 2. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından bir adet taşınmazın satışı için ihale düzenlenecek. 28 Eylül Pazartesi günü 14.00’teki ihalenin açık artırma usulü ile yapılacağı belirtildi. İzmit Süleymaniye Köyü’nde 10.720 metrekare büyüklüğündeki arazi için belirlenen fiyat ise 42.880 TL olarak açıklandı.

 

İcradan araç satışı

Kocaeli 5. İcra Dairesi tarafından bir adet otomobilin satışı için ihale yapılacak. 21 Eylül Pazartesi günü saat 10.40’ta yapılacak olan ihale ile satışı yapılacak olan 2014 model Hyundai i20 marka otomobil için takdir edilen fiyatın ise 37.000 TL olduğu açıklandı. İlk ihalede aracın satılamaması durumunda ikinci ihalenin 7 Ekim Çarşamba günü saat 10.40’ta yapılacağı belirtildi.

 

Körfez İcra’dan satılık arsa

Körfez İcra Dairesi tarafından bir adet taşınmazın satışı için ihale düzenlenecek. Açık artırma usulü ile 30 Eylül Çarşamba günü saat 14.15’te yapılacak olan ihale ile satışı yapılacak olan Körfez Yarımca Harmanlar mevkiindeki 60 metrekare büyüklüğündeki arazi için takdir edilen bedel ise 60.000 TL olduğu belirtildi.

 

İl Sağlık Müdürlüğü’nden hizmet alımı ihalesi

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından elektrik enerjisi alımı için bir ihale düzenlenecek. 1 Ekim Perşembe günü saat 10.30’da gerçekleştirilecek olan ihaleyi kazanacak olan firmanın sözleşmenin imzalanmasının ardından üç gün içinde hizmet vermeye başlayacağı dile getirdi.

 

İcradan satılık araç

Kocaeli 7. İcra Dairesi tarafından bir adet taşınırın satışı için açık artırma usulü ile bir ihale düzenlenecek. 2011 model Fiat Doblo marka aracın satışı için gerçekleştirilecek olan ihalenin 19 Ekim Pazartesi günü saat 10.40’ta yapılacağı, ilk ihalede alıcı çıkmaması durumunda ikinci ihalenin ise 4 Kasım Çarşamba günü aynı saatte yapılacağı kaydedildi.

 

Büyükşehir malzeme alımı yapacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından çeşitli işlerde kullanılmak üzere metal profil alımı için bir ihale düzenleyecek. 72 kalem ve farklı türlerdeki malzeme temini için gerçekleştirilecek olan ihale 29 Eylül Salı günü saat 15.30’da yapılacak.

16 Eylül 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR