İşte kombine bilet fiyatları

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz kombine biletler ile ilgili olarak bu gün sabah 09.00’da yönetim kurulu üyelerinden Hakan Özer’in sahibi olduğu...

BÜYÜT

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz kombine biletler ile ilgili olarak bu gün sabah 09.00’da yönetim kurulu üyelerinden Hakan Özer’in sahibi olduğu Buzz’da basın açıklaması yapacak. Yaptığımız araştırmalar neticesinde bu gün yapılacak toplantıda anlatılacakların bir bölümüne ulaştık. Başkan Bahri Yavuz’un 10 bin kombine hedefi ile yola çıktığı çalışmada bir de slogan belirlendi. Herkesin aklında kalacak bu slogan kamuoyu ile paylaşılacak.

 

DAĞ TARAFI KALE ARKASI SADECE 19 TL

Yönetim kurulu üyelerinden Efe Nalçacı’nın da yer alması beklenen basın açıklamasında bilet fiyatları ile ilgili olarak bazı yorumlar yapılmış, Kocaelispor ve ilimizi ilgilendiren özel rakamlar kombine fiyatlar için belirlenmişti.

 

TARİHİ İLE İLGİLİ

Buna göre kale arkası dağ tarafından kombine bilet almak isteyen taraftarlar sadece 19 lira ödeyecek ve 1 yıl boyunca Kocaelispor’un maçlarını izleyebilecek. ‘19’ rakamı Kocaelispor’un kuruluş yılı olan 1966’nın ilk iki rakamını temsil ediyor.

 

41, 66 VE 89

Yönetim kurulu maraton tribünü kombine bilet fiyatını Kocaelispor’un kuruluşunu temsil eden 66 lira (1966) olarak belirledi. Yol tarafına bakan kapalı kale arkası tribününün Kocaeli’nin plakası olan ‘41’ lira olacağı kombine biletlerde Yeşil Siyahlılar Numaralı B tribününden bilet almak isterse Hodri Meydan’ın kuruluşu olan 89 lirayı (1989) vermesi gerekiyor.

 

HERKES ALABİLİR

Numaralı A tribünü için kombine bilet almak isteyen Yeşil Siyahlılar da Kocaeli’nin alan kodu olan ‘262’ lirayı verecek ve stadın en özel yerinden takımına destek olacak. Loca ve VIP koltuklar için belirlenen fiyatlar ise basın açıklamasında paylaşılacak. Açıklanacak olan bu fiyatlar kesinlikle cebi yakmıyor ve son yılların en önemli sezonunu geçirecek olan kulüpte‘Kocaelisporluyum’ diyen herkesin destek olması gerekiyor.

 

KOMBİNE BİLET FİYATLARI

Kale arkası dağ tarafı: 19 TL

Kale arkası kapalı: 41 TL

Maraton tribünü: 66 TL

Numaralı B: 89 TL

Numaralı A: 262 TL

22 Ağustos 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR