İzmit’te 60 bin demokrasi nöbetçisine çorba ikramı yapıldı

Askeri kalkışma girişiminin hemen ardından harekete geçen İzmit Belediyesi çorba kazanlarını demokrasiye sahip çıkan vatandaşlar için kaynattı. Mill...

Askeri kalkışma girişiminin hemen ardından harekete geçen İzmit Belediyesi çorba kazanlarını demokrasiye sahip çıkan vatandaşlar için kaynattı.

Milletimize, Milli iradeye ve Demokrasiye sahip çıkma programı dâhilinde İzmit Perşembe Pazarı alanında Ezogelin ve Mercimek olmak üzere şimdiye kadar 60 bin bardak çorba ikramı yapıldı.

 

ELLERİYLE İKRAM ETTİ

23.00-01.00 ile 03.00-05.00 saatleri arasında yapılan çorba ikramlarıyla sabahın ayazında vatandaşların içi ısıtılırken, hem de meydanda ki paylaşım ruhunu arttırıldı. Her akşam meydanda vatandaşlarla birlikte sabahlayan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da kazanın başına geçerek kendi elleriyle vatandaşlara çorba ikram etti.

 

VATANDAŞLARIN ONURLU MÜCADELESİNE İKRAMLARLA DESTEK

Belediyenin sosyal yardım işleri müdürlüğü tarafından yürütülen dağıtımlarla ilgi açıklama yapan yetkililer “Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın talimatıyla darbe girişimden itibaren demokrasisine sahip çıkmak için meydanlara koşan vatandaşlarımıza çorba ikramında bulunduk. Tüm Kocaeli halkı bu ihanet karşısında bir ve beraber olarak tavrını en güçlü şekilde ortaya koydu. Bizde İzmit Belediyesi olarak vatandaşlarımızın bu büyük, onurlu ve cesur mücadelelerine ikramlarımızla destek sağlıyoruz” şeklinde konuştular.

11 Ağustos 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR