Ahşap Heykel sanatına ilgi duyanlar dikkat!

Sempozyum 28 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Sempozyum “Gölcük Vizyon 2023” kapsamında, Kocaeli Üniversitesi, Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kent Kon...

Sempozyum 28 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Sempozyum “Gölcük Vizyon 2023” kapsamında, Kocaeli Üniversitesi, Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kent Konseyi işbirliğinde gerçekleştiriliyor. Sempozyum,  dünyada ve Türkiye’de 24. Kez düzenlenen tek Ahşap Heykel Sempozyumu olma özelliğini taşımakta.

 

BASIN TOPLANTISI YAPILACAK

Türkiye’nin en uzun soluklu uygulamalı heykel sempozyumu olan “Uluslararası Değirmendere Zühtü Müridoğlu Ahşap Heykel Sempozyumu’na bu yıl; Güney Kore, Çin, Ukrayna’dan birer, Türkiye’den ünlü heykeltıraşlar katılıyor. Sempozyumda bugün saat 11:00’de Değirmendere Değirmen Kafede Basın Toplantısı yapılacak.

 

SEMPOZYUMA KATILANLAR

24. Uluslararası Değirmendere Zühtü Müridoğlu Ahşap Heykel Sempozyumu’na katılımcı Sanatçılar; Lyudmyla Mysko– Ukranya, Glebos Thachenko– Rusya, Farshid Elishai Sayad– İran, Ürün Ünal – Türkiye, İmdat Avcı – Türkiye, Begüm Tekay – Türkiye… Sanatçıların yapacağı eserler, sempozyumun sonunda Değirmendere Çınarlık Meydanı'nda sergilenecek.

 

Sempozyum Takvimi;

Bugün saat: 11. 00 Sempozyum açılışı ve sanatçıların tanıtılması

28 Temmuz 2017 Saat: 19.00 Sempozyum kapanışı

11 Temmuz 2017 Kocaeli- Kültür-SanatYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR