Özel Seymen’de “Ulusal Egemenlik” coşkusu

Okul spor salonunda yapılan etkinlikler saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı anasınıf...

Okul spor salonunda yapılan etkinlikler saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı anasınıfı öğretmeni Sibel Sezgin yaptı. Program müzik öğretmenleri Berk Yayman, Neşe Sarısözen Adalı ve Ayşıl Güleroğlun önderliğindeki orf ve ritim kulübü öğrencilerinden oluşan okul korosunun söylediği bayram şarkıları ile devam etti. Ardından Beden Eğitimi öğretmeni Berna Tamyüksel önderliğindeki Zumba Kulübü öğrencilerinin hazırladıkları gösteri alkışlar eşliğinde izlendi. Beden Eğitimi öğretmeni İnci Kozluca eşliğindeki halkoyunları gösterisi ve Modern Dans Kulübü öğretmeni Buse Berker eşliğinde hazırlanan dans gösterisi büyük beğeni kazandı.  4F sınıfı öğrencisi Kaya Spampinato ve 4B sınıfı öğrencisi Ece Keser Türkçe ve İngilizce Şiirler okudu.

Anasınıfı 3 yaş grubu öğrencilerinin hazırladığı bale gösterisi ise ayakta alkışlandı. Drama öğretmeni Gülşah Işık tarafından hazırlanan müzikli drama gösteriyle son bulan program sonunda tüm öğrenciler Onuncu Yıl Marşı’nı  tek yürekle coşku içinde söyledi.

Programa Kurucu Vekili Hamiyet Satı, Mali İşler Koordinatörü Cevdet Turan, İlkokul Müdürü  Yasemin Demirkol,  Lise ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir, İlkokul  Müdür Yardımcıları Ş. Oya Solakoğlu, Özlem Karsak, Lise Müdür Yardımcısı İbrahim Küçükbay, öğretmenler ve veliler katıldı.

23 Nisan 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR