MESLEKTE BİRLİK MERKEZİNİ BAŞKAN DOĞAN AÇTI

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği, İzmit Belediyesi'nden kiraladığı yeni merkezinin açılışını İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ya...

BÜYÜT

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği, İzmit Belediyesi'nden kiraladığı yeni merkezinin açılışını İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan yaptı.

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği, Kocaeli'ndeki bir grup mali müşavir tarafından 2010 yılında kuruldu. Geçen 3 yıllık süre zarfından çeşitli etkinlikler yapan Dernek, İzmit Belediyesi'nin İzmit Fatih Mahallesi'ndeki Sanat Parkı'nda yer alan binayı kiraladı. Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası'nın (KSMMMO) yanında yer alan binanın kısa zamanda iç tasarım ve tefrişatı yapılarak açılışa hazır hale getirildi. Düzenlenen açılış törenine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Dernek Başkanı Remzi Eşsiz, derneğin KSMMMO Başkan adayı Kemal Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri ile dernek üyesi mali müşavirler katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Remzi Eşsiz, İzmit'in, Başkan Dr. Nevzat Doğan tarafından yapılan çalışmalarla yeni, pırıl pırıl ve yaşanabilir bir şehir haline geldiğini söyledi. Eşsiz,"Dernek olarak burada muhasebe mesleği ve dernek faaliyetleri için meslektaşlarımızla biraraya gelerek kaynaşmayı sağlayacağız. Meslek Odamızdaki bütün meslektaşlarımızı buraya davet ediyor, hepsini kucaklıyoruz. Bizim ayrımız, gayrımız yok. Oda da bizim, dernek de bizim. Bize verdiği destekten dolayı Başkan Dr. Nevzat Doğan'a çok teşekkür ediyorum."dedi.
Kent mobilya tasarımlı binanın parkın korunması ve bölgeye hareket katmak için yaptıklarını belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da,”Kendi imkanlarımızla 130 adet park yaptık. Türkiye’de yaptığımız örnek çalışmalarla tek durumdayız. Bu binada kullanılan mimari Türkiye'ye örnek olacak mimaridir ve İzmit'e özgüdür. Belediye olarak hesabını ve kitabını bilen, hesabını iyi yapan belediyeyiz.
Mali Müşavirler olarak önemli hizmetler yapıyorsunuz. Burası ile dernek daha güçlü olsun. İnşaallah, burası kaynaşmanın vesilesi olur. Dernek olarak, siz toplum üzerinde daha farklı yönden çalışmalar yaparsınız. Ve Muhasebeciler camiası her zamanki gibi birlik beraberlik ve disiplin ve güç birliği içerisinde olur. Bunun en fazla faydasını şehrimiz insanı görür. Size yakışanda bu olduğunu düşünüyorum. Dernek merkezinin sizlere hayırlı olmasını diliyorum "diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından dernek merkezinin açılış kurdelasını Başkan Dr. Doğan, Dernek Başkanı Eşsiz ve Oda Başkan Adayı Demir kesti. Merkezi gezen ve bir süre dernek yöneticileri ile mali müşavirler ile sohbet eden Doğan, daha sonra törenden ayrıldı. Tören, açılışa katılan dernek üyelerine çeşitli ikramların yapılması ile son buldu.

03 Haziran 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR