Ahmedinejad, Denktaş ve İzzetbegoviç, İzmit’e geliyor

54’üncü hükümetin başbakanı olan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, ölümünün dördüncü yılında ilimizde düzenlenecek olan büyük bir etkinlikle anılac...

54’üncü hükümetin başbakanı olan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, ölümünün dördüncü yılında ilimizde düzenlenecek olan büyük bir etkinlikle anılacak. Erbakan Vakfı Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenecek olan büyük anma etkinliği 28 Şubat tarihinde gerçekleşecek.

 

ANMA ATATÜRK’TE

Erbakan Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Mollaismailoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek olan anma etkinliğine dünyaca ünlü isimler de katılacak. Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan anma etkinliğine vatandaşların da büyük ilgi göstermesinin beklendiği kaydedildi.

 

ÜNLÜLER KATILACAK

Bu arada, 7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde ilimizden bağımsız aday olması beklenen Vakıf Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın yanı sıra anma törenine İran’ın eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, KKTC’nin merhum Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın oğlu ve Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş ile Bosna Hersek Devlet Başkanı Bekir İzzetbegoviç’in katılmasının beklendiği bildirildi.

03 Şubat 2015 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR