Hürriyet sözünü tuttu!

CHP İzmit Belediye Başkan aday adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, söz verdiği gibi önseçimden sonra da seçim çalışmasına devam ediyor.CHP İzmit Belediye...

BÜYÜTCHP İzmit Belediye Başkan aday adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, söz verdiği gibi önseçimden sonra da seçim çalışmasına devam ediyor.


CHP İzmit Belediye Başkan aday adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet 27 Ekim’de yapılan ön seçimin ardından daha yirmi dört saat geçmeden çalışmalara başladı. Pazartesi günü yapılan valilik önünde partililerle birlikte çelenk koyma törenine katıldı. Aday adaylık sürecinde adayın üye bazı ön seçimle belirlenmesi gerektiğini, bu sayede kırgınlıkların olmaması gerektiğini en çok savunanlardan biri olarak Pazar günü yapılan seçimin ertesi günü pazartesi akşamı Mehmet Ali Paşa Mahalle komitesini toplayarak mahalledeki çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

“ÖRGÜTÜMÜN EMRİNDEYİM!
Av. Fatma Kaplan Hürriyet , “Önseçim hayırlı olsun. Aday olursam aday olarak örgütümün emrindeyim, aday olmazsam mahalle sözcüsü olarak yine örgütümün emrindeyim demiştim. Bugüne kadar cesurca ve dürüstçe siyasetin içinde var olmaya çalışan biri olarak söylediğim her sözün sonuna kadar arkasındayım. Herkesin bu partide emeği var. Benim de 2005 yılından emeğim var. Artık emeklerimizin heba olmasını istemiyoruz bu sebeple mutlaka kazanmalıyız” dedi.

01 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR