SEDAŞ’tan SAP Forum İstanbul Çıkarması

SEDAŞ yöneticilerinin SAP WFM ile saha süreçlerinin artık daha verimli olacağına ilişkin sunumu ve “Enerji Sektöründe 2016 Vizyonu” konulu panel özel...

BÜYÜT

SEDAŞ yöneticilerinin SAP WFM ile saha süreçlerinin artık daha verimli olacağına ilişkin sunumu ve “Enerji Sektöründe 2016 Vizyonu” konulu panel özellikle elektrik dağıtım şirketlerinden katılım sağlayan ziyaretçiler tarafından ilgi ile izlendi.

 

SUNUMLARI İLGİ İLE İZLENDİ

Elektrik dağıtım sektöründe bilişim teknolojilerine de yatırım yapan ve SCADA, OSOS, GIS, SAP gibi öncü projeleriyle dikkat çeken SEDAŞ’ın, İstanbul Kongre merkezinde gerçekleşen SAP Forum İstanbul 2015 organizasyonunda proje bazında paylaştığı başarısı ilgi ile izlendi.  SEDAŞ Şebeke Operasyon Müdürü Serkan Yiğit, SAP WFM modülü ile saha süreçlerinin daha verimli olması hakkında sürdürülen projeyi SAP Forum İstanbul organizasyonunda sunarken, Ortak Hizmetler Direktörü Murat Eroğlu da, “Enerji Sektöründe 2016 Vizyonu” konulu panelde sektöre ait önemli değerlendirmelerde bulundu.

 

ÖDÜLLÜ PROJE İLGİ ODAĞI OLDU  

19.  kez organize edilen ve bu yıl İstanbul Kongre merkezinde uzman tartışmalar, şirketlerin deneyimlerinin aktarıldığı ve başarı hikayelerinin paylaşıldığı, 18 paralel salonda, 120 sunum ve panelle ortaya konulan etkinlik kapsamında, SEDAŞ’ın gerçekleştirdiği sunum ve katılım sağlanan “Enerji Sektöründe 2016 Vizyonu” konulu panel en çok ilgi çeken sunum ve paneller arasında yer aldı. Türkiye’nin en büyük ve en geniş katılımlı “Bilişim Teknolojileri” etkinliklerinden biri olan ve İstanbul Kongre merkezinde yapılan organizasyonda SEDAŞ “Yılın Mobil Ödülünü” alarak projesi ile ilgi odağı oldu.

22 Ekim 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR