Fikri Işık’tan Aydın’a müjdeli haberler

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın ve yönetimini ziyaret ettiHasan Doğan Amatörevi...

BÜYÜT

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın ve yönetimini ziyaret etti

Hasan Doğan Amatörevi’ne nezaket ziyaretinde bulunan Fikri Işık’ın bu ziyareti 1 saat sürdü. KASKF Genel Başkanı Murat Aydın ve yönetimi, Fikri Işık’ı giriş kapısında karşıladı.

KASKF ZİYARETTE TAM KADRO YER ALDI
KASKF yönetiminin Amatörevi’nde gerçekleşen ziyaretine, katılan Murat Aydın ile KASKF yöneticileri Yalçın Gül, Engin Kater, Çetin İnan, Bünyamin Akman, Zeki Yüksel, Ahmet Can, Adem Aksu, Şaban Eraslan, Hasan Cebeci, Hakan Kalıntaş ve Mehmet Çetinkaya önemli bilgiler aldı. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette görüş belirten AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Bu ziyareti daha önce gerçekleştirmem gerekiyordu. Ancak işlerim yoğun olduğu için bugüne kaldı. Ziyaretlerim bundan böyle sık sık devam edecek” dedi.

IŞIK KOCAELİ’NDE BİR ÇOK SORUN VAR
Bu arada Fikri Işık, Cephanelik Stadı’nın ne zaman açılacağını sordu. Daha sonra, Kocaeli için çok büyük ve acil ihtiyaç spor salonlarının yapımının Kandıra, Kartepe veya Başiskele gibi civar ilçelerde düşünüldüğünü, TOKİ ile 2 imzanın atılmak üzere olduğunu söyledi. Yer konusunda ise en yakın zamanda yetkililerle tespit yapılıp, çalışmaların başlanacağı müjdesini verdi. Bu stat büyük olasılıkla Alikahya bölgesinde olacak. Fikri Işık daha sonra, açıklamasında, “Kocaeli fakir bir yer değil. Büyükşehir’in verdiği destekler büyük. Başkanımız elinden gelen desteği fazlasıyla veriyor. Biz de elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Yahya Kaptan’da uzun zamandan beri spor salonu inşaatı devam ediyor. Ancak 2012 Haziran ayında bu salonu bitirmiş olacağız ve faaliyete geçecek. Kocaeli Kentinin büyük ihtilacı giderilecek” dedi.
Işık son olarak, Kocaeli’de engelli sporcular için tesis ihtiyaçları olduğunu, bu soruna da el atacaklarını, ne gerekiyorsa yapacaklarını ekledi.

MURAT AYDIN: EKSİK SAHALARIM VAR
KASKF Başkanı Murat Aydın ise Milletvekili Fikri Işık’a, çok önemli bazı sorunları olduğunu dile getirerek, sağlık sorunundan söze girdi. Hafta sonu, TARAFTAR’dan da okuduğunuz gibi, Avni Kalkavan Stadı’nda yaşanan ambulans gecikmesi olayına değinen Aydın, sorunun acilen çözülmesini istedi.

MAŞUKİYE STADI BÜYÜK SORUN
Ambulansların sahalara geç geldiği, sağlık yönünden sıkıntıların olduğunu belirten Aydın, “Maşukiye Stadı uzun zamandan beri yapılmıyor. Görme Engelliler için destek istiyoruz. Sizler bu işe el atarsanız memnun oluruz” dedi. Aydın daha sonra yaptığı açıklamada “Çok güzel projelerimiz var. Yeni yıldan sonra sahalarımıza buz makineleri koyacağız. Bu büyük bir ihtiyaç” dedi ve söz aldı. Başkan Murat Aydın, İl Özel İdaresi’nden büyük destek aldıklarını söyleyerek “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi her zaman desteğini veriyor. Bazı sıkıntılarımız var ama çözüyoruz” dedi.

28 Aralık 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR