Polis-zabıta işbirliği

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Güner Yılmaz’ı kendisine ziyaret eden Başkan Doğan’a, polis ve zabıtanın işbirliği içinde olması gerektiğini söy...

BÜYÜT

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Güner Yılmaz’ı kendisine ziyaret eden Başkan Doğan’a, polis ve zabıtanın işbirliği içinde olması gerektiğini söyledi.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kısa bir süre önce İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Güner Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. İzmit’in zor bir şehir olduğunu belirten Başkan Doğan “Emniyet Müdürümüzle şehrimizin en önemli sorunları olan asayiş, trafik, ulaşım ve otopark konularını görüştük. Ayrıca bir önemli sorunumuz da parkların akşam saatlerinde bir takım kişilerce amaç dışı kullanılmaya çalışılmasıdır. Bu konuda vatandaşlardan yoğun şikayet alıyoruz. Parklarda önlemlerin arttırılması gerekiyor” dedi.

ZABITA İLE İŞBİRLİĞİ
İzmit İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, güvenlik güçleri için yerel yönetimlerin desteğinin önemini vurgulayarak “Daha huzurlu ve güvenli bir ilçe için kurumlar arası ortak çalışmalar büyük önem taşır. İzmit Belediyesi’nin çalışmalarımıza bugüne kadarki desteklerini biliyorum. Desteğin süreciğini Başkanımız kendisi de ifade etti. Zabıta ekipleri ile bütünleşerek kentin asayişini sağlama yönünde önemli adımlar atağımıza inanıyorum” dedi.

20 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR