Karacan için teşekkür yemeği

    Türk Pirelli 2. grup çalışanların yemeğinde konuşan Karacan, başarının birlik ve beraberlikten geçtiğini söyledi   Lastik sektöründe çalışan per...

 

 

Türk Pirelli 2. grup çalışanların yemeğinde konuşan Karacan, başarının birlik ve beraberlikten geçtiğini söyledi

 

Lastik sektöründe çalışan personel, imzalanan toplu sözleşmenin mutluluğunu yaşıyor. Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan’ı verdikleri teşekkür yemekleri ile ağırlayan fabrika çalışanlarının birlik ve beraberlik içinde olması en çok da sendika yöneticilerini sevindiriyor.

 

KARACAN’A BÜYÜK SEVGİ

Good Year İzmit tesisleri ile Türk Pirelli Fabrikası 1. Grubun verdiği yemeklerin ardından önceki gün de yine Türk Pirelli’den ikinci grup çalışanlarının teşekkür yemeği düzenlendi. Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen yemeğe katılan fabrika çalışanları, Genel Başkan Karacan ve eşi Tülay hanıma büyük sevgi gösterilerinde bulundular.

 

BİRLİKTELİK VURGUSU

Çalışanlar, Karacan’a çiçekle teşekkür ederek toplu sözleşme nedeniyle teşekkürlerini ilettiler. Yemekteki konuşmasında lastik sektöründeki çalışanların büyük bir güç olduğunu belirten Genel Başkan Karacan,  “Birlik ve beraberliğimiz sürdüğü müddetçe başarılarımız da sürecektir” dedi. Yemeğin ardından işçiler ve sendika yetkilileri canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

29 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR