Doğan: Hizmetin siyaseti olmaz

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Belsa çevresi esnaflarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Abdurrahman Yüksel Caddesi’ndeki kahvaltılı buluşmada...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Belsa çevresi esnaflarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Abdurrahman Yüksel Caddesi’ndeki kahvaltılı buluşmada Doğan, yaptıkları hizmetleri anlattı.


Hizmetin siyaseti olmayacağını anlatan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Yaptığımız işlerle kentin çehresini değiştiriyoruz. Üçyol’da, Acısu’da, Belsa çevresindeki düzenlemeler kentimize değer katmaktadır. İkizliçeşme’deki çalışmalar da yakında bitecek. Belsa çevresindeki çalışmalara paralel olarak cephe iyileştirmesi de yapılacak. Bu konuda herkesten destek bekliyoruz. Bu kent hepimizin. Yapılan her hizmet kent insanına artı olarak dönmektedir. Cephanelik, Gölkay sadece o bölgeye değil bütün İzmit esnafı için önemlidir. Buna böyle bakmak lazım” dedi.

“PARİS’TE BULAMAZSINIZ”

Başkan Doğan, yapılan işlerde kaliteye önem verdiklerini de ifade ederek, “Belsa olsun diğer yerlerde olsun kullanılan malzeme son derece kalitelidir. Bu kalitedeki malzemeyi Paris’te bile bulamazsınız. Paris’teki parklar bizim parklarımız kadar güzel değildir. Biz, insanımıza değer veriyoruz. Türk insanı her şeyin en iyisini hak ediyor. Yeter ki ülkemizde birlik beraberlik olsun” şeklinde konuştu.

ÇİÇEK VERDİLER


Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş’ın da katıldığı bölge esnaflarından Ekol Tekstilin sahibi Hüseyin Oruçoğlu, Başkan Doğan’a yapılan hizmet için çiçek vererek teşekkür etti. İzmit Belediye Başkanı, kahvaltının ardından Belsa çevresinde incelemelerde bulundu. Doğan, Belsa’nın Özel Akademi Hastanesi tarafındaki girişine Kıbrıs ve Kore Şehitleri anısına yapılan rölyef çalışmasını da inceleyerek, “Tarihimize ve tarihi değerlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

07 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR