Çeker’den hayırlı olsun ziyareti

Ziyarette başhekim yardımcısı Dr. Aysun Akalın da hazır bulundu. Başhekim Ertuğ, ziyareti dolayısıyla Başkan Çeker’e ziyaret için teşekkür etti.  ...

Ziyarette başhekim yardımcısı Dr. Aysun Akalın da hazır bulundu. Başhekim Ertuğ, ziyareti dolayısıyla Başkan Çeker’e ziyaret için teşekkür etti.

 

SORUNLAR ÇÖZÜLSÜN

Ziyaret sonrası açıklama yapan şube başkanı Ömer Çeker, Halil Ertuğ’a, yeni görevlerinde başarılar dilediğini söyledi. Çeker, “Birimde görevli personelin sorunların çözülmesi konusunda Başhekimimizin duyarlı olacağı kanaatindeyiz. Bu konuda biz de sürekli kontrol halindeyiz. Tespit edeceğimiz sorunları ve çözüm önerilerimizi mutlaka yetkili makamlarla paylaşacağız” dedi.

 

YENİLİKLERE DESTEK
Sorunların, daha kaliteli hizmet için çözülmesi gerektiğinin altını çizen Çeker, şöyle konuştu: “Bu konuda Başhekimimizin yapacağı her çalışmada destek vermeye hazırız. Kanun, yönetmenlik ve genelgeler dışında bir uygulama olması durumunda ise uyarılarımızı yapar, hukuki haklarımızı kullanmada tereddüt etmeyiz” diye konuştu.

14 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR