Dilovası’nda Mayıs Meclisinin birinci oturumu yapıldı.

Dilovası Belediyesi Mayıs ayı meclisi birinci oturumu önceki gün hizmet binası toplantı salonunda gerçekleşti.Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'ın...

BÜYÜT

Dilovası Belediyesi Mayıs ayı meclisi birinci oturumu önceki gün hizmet binası toplantı salonunda gerçekleşti.
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'ın açılış konuşması ile başlayan mecliste Başkan Yaman, 3 yılda hep birlikte güzel çalışmalara imza attıklarını dile getirerek, bundan sonraki iki yılda da daha çok hizmet edeceklerini belirtti. Yaman, kısa kısa çalışmalarından bilgiler verirken Dilovası'n da Palgaz'ın bundan sonra daha sıkı çalışacağını 2-3 ekiple çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Ardından başlayan Meclis toplantısı birinci oturumu gündem maddelerinin görüşüldü ve komisyona havale edildi. Mayıs ayı meclisi ikinci oturumu pazartesi günü toplanması oy birliği ile kabul edildi.

Metin Uzunok meclis üyeliğinden istifasını Başkan Yaman’a sundu. Yaman istifasını sunan MHP meclis üyesi Metin Uzunok'un istifasını aldı. Başkan Yaman, 3 yılda iktidarıyla muhalefetiyle güzel çalışmalara imza attıklarını verdiği desteklerinden dolayı Metin Uzunok'a teşekkür ederek, İlçe Başkanlığında başarılar diledi.
Uzunok'ta Dilovası Belediyesinin bu dönemki meclisinin Dilovası için büyük bir şans olduğunu söyleyerek Yaman ve meclis üyesi arkadaşlarına bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
Meclis üyeliğinden istifa eden Metin Uzunok’un yerine meclise girecek olan Önder Onuk, Mayıs ayı meclisi birinci oturumuna izleyici olarak katıldı.


05 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR