Life Express Fitness Club Outlet Center İzmit’te açılıyor!

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Outlet Center İzmit; İstanbul ve çevre illerden gelen müşterilerine, ünlü markaları fabrika sa...

BÜYÜT

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Outlet Center İzmit; İstanbul ve çevre illerden gelen müşterilerine, ünlü markaları fabrika satış fiyatlarıyla satın alma imkânı sunmanın yanı sıra, bünyesine yeni katılan Life Express Fitness Clup ile yaklaşık olarak 2.112m2’lik alanda sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için spor yapma imkânını da sunuyor.

 

18 Ağustos 2014 Pazartesi günü hizmete açılacak olan Life Express Fitness Club’da; total body, pilates, cardio, spinning, functional training, zumba, fitness gibi grup aktivitelerinin yanı sıra, uzman eğitmenler ile birlikte fitness, reformer, power plate, kick box, squash gibi VIP antrenman dersleri de sunulacak.

 

Daha önce İstanbul’da; Kartal, Ümraniye ve Ataşehir olmak üzere üç ayrı mekânda hizmet veren Life Express Fitness Club, şimdi de Outlet Center İzmit’te açılıyor. Life Express Fitness Club; dinamik, güncel, eğlenceli aktivite programları ve en son teknoloji ile üretilip tasarlanmış spor aletleri ile konsantrasyonunuzu, kondisyonunuzu, kuvvet ve esnekliğinizi, nihai noktada ise sağlık ve yaşam kalitenizi artırıcı yeni trend bir spor & sağlık merkezidir.

 

Ayrıca Life Spa bünyesinde bulunan; sauna, buhar odası, otantik masaj bakım odaları ile sizi bedensel ve ruhsal açıdan dinlendirip günün stresinden uzaklaştırarak, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizin kapılarını açacak.

 

Life Express Fitness Club; spora olan ilginizin devamlılığını sağlayıp sizi her zaman bir üst seviyeye taşımaya istekli uzman eğitmenler ile hayatınızın bir parçası olmayı ve temiz, kaliteli, profesyonel, güler yüzlü hizmet anlayışı ile sporseverlerin kısa sürede sağlıkla hedefe ulaşmasında daima yanında bulunma hedefindedir.

 

Günlük hayatın stresinden kurtulmak ve sağlık dolu bir hayata kavuşmak, şimdi Outlet Center İzmit’te açılacak olan Life Express Fitness Club’da çok daha kolay...

13 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR