Rıfat Yılmaz yine tarih yazdı

İlçemizin önde gelen isimlerinden Altın Makas’ın sahibi Rıfat Yılmaz önceki gün katıldığı TÜYAP’ da yine yaptığı şovlarla seyircileri etkiledi. Daha ö...

BÜYÜT

İlçemizin önde gelen isimlerinden Altın Makas’ın sahibi Rıfat Yılmaz önceki gün katıldığı TÜYAP’ da yine yaptığı şovlarla seyircileri etkiledi. Daha önce de gelin-damat tasarımı ile seyircilerin karşısına çıkan ve gerek yerel medya da gerekse ulusal medyada adından sıkça söz ettiren Yılmaz, bu defa da yaptığı gösteride mankeni insan, melek ve şeytan üçlemesiyle sahneye çıkarttı. Sahne de büyük bir kalabalığa şov yapan Yılmaz, yaptığı gösteri ile büyük ilgi aldı. TÜYAP fuar merkezinde bir süre mankenle beraber gezen Yılmaz’a ilgi yoğun oldu. Vatandaşlar geçtiğimiz sene de gelin damat şovunu Yılmaz’a hatırlatarak ‘yine yaptın’ dercesine imrenerek baktılar. TÜYAP’da bulunan vatandaşların büyük ilgisi altında şovunu tamamlayan Yılmaz’ı eşi ve iş ortağı da yalnız bırakmadı.
2010’un en iyisi bizdik. 2011’inde en iyisi olacağız
Şovunu yapmak için gittiği TÜYAP’da vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Yılmaz’ı gazetemizin muhabiri Fatih Atılkan’da yalnız bırakmadı. Konuyla ilgili gazetemizin muhabirine konuşan Rıfat Yılmaz ise bu tasarım üzerinde iki aydır çalıştığını ve sekiz aydır da bu tasarımı düşündüğünü söyledi. Yılmaz, “Sizlerde biliyorsunuz 2010 yılının en iyi tasarımı bizimdi. 2011 yılını da en iyi tasarımı bizim yaptığımız melek, şeytan ve insan tasarımı olacağını düşünüyorum. Fuarcılar tarafından büyük ilgi gördük ve desteklendik. İnsanlar bizimle fotoğraf çekilebilmek için adeta bir birleri ile yarış ediyorlardı. Özellikle de turistler tasarımımıza büyük ilgi gösterdi. Bu yılın da en iyi tasarımı bizim tasarımımız olacak” şeklinde açıklama yaptı.
Çayırova’yı engellemeye çalışıyorlar
Şov amaçlı gittiği TÜYAP’da bazı kesimin engeli ile karşılaştığını fakat bu engelleri ekip arkadaşları ile aştığını söyleyen Yılmaz, “Bazı kesimin Çayırova’nın ön plana çıkmasını istemediklerini ve bu yüzden de önümüze engeller koyduklarını gördük. Ama biz ekip olarak bu engellerinde üstesinden geldik ve tasarımımızı TÜYAP’da sergiledik. Biz bu işi yaptığımız için yani işin artık ustası olduğumuz için engellenmeye çalışıyoruz. Özelliklede Çayırova dediğimiz için engelleniyoruz. Karşımıza çıkan kişiler illa da İzmit denmesini istiyorlar ama biz ısrarla Çayırova diyoruz ve Çayırova’yı ön plana çıkarıyoruz. Tasarım çok zor bir tasarımdı. Kimsenin bu tasarıma cesaret edeceğini düşünmüyordum. 2011 yılına damgasını vuracak bir tasarım olduğunu düşünüyorum” dedi.
Yılmaz ayrıca, TÜYAP’ta yaptığı şovun aynısını Çayırova Fatih Caddesi Festivalinde de sergileyerek, Çayırovalıların büyük beğenisini kazandı.

20 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR