İzmit’te fotoğraf ihalesi

İzmit Belediye Encümeni, Meclis Üyesi Emine Zeybek başkanlığında toplandı. Toplantıda, belediyeye ait olan üç ayrı nikah ve düğün salonlarının video...

BÜYÜT

İzmit Belediye Encümeni, Meclis Üyesi Emine Zeybek başkanlığında toplandı. Toplantıda, belediyeye ait olan üç ayrı nikah ve düğün salonlarının video ve fotoğraf çekimleri ile basım işi için ihale düzenlendi.

 

610 BİN TL GELİR

İzmit’teki Yunus Emre Kültür Merkezi, Alikahya Kültür Merkezi, Necati Gençoğlu Kültür Merkezi ve Kuruçeşme Kültür Merkezi’ndeki nikah törenlerinde yapılacak fotoğraf ve video çekimi işi 16 bin 930 TL muhammen bedel ile ihale edildi. 3 yıllığına yapılan ihalede Asia Royal Erhan Kekeç tarafından aylık 16 bin 951 TL teklif sunuldu. Çalışma ile belediyenin kasasına 610 bin 236 TL+ KDV gelirin gireceği belirtildi.

 

YER SATIŞI DA YAPILDI

Öte yandan Çayırköy Mahallesi’nde bulunan belediyeye ait olan 8 metrekare yerin 7 bin TL’ye ayrı ayrı bedellerle Hüseyin Ölmez ve Hasan Ölmez’e satılmasına karar verildi. Öte yandan zabıtalar tarafından yakalanan Şükran Kaymaz isimli dilencinin üzerinden çıkan 53 TL paranın da kamuya aktarılacağı kaydedildi. Belediyeye ait 8 adet yerin ihalesi ise talipli çıkmadığından ileri bir tarihe alındığı bildirildi.

17 Ağustos 2015 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR