Çayırova Gençlerbirliği play of için vurdu.

5 maçtır yenilmeyen A Genç 5 maçın 3’ünü kazanırken 2’sinde berabere kaldı. İyi çıkış yakalayan Çayırova GB. Kocaeli play ofları için önemli bir avant...

5 maçtır yenilmeyen A Genç 5 maçın 3’ünü kazanırken 2’sinde berabere kaldı. İyi çıkış yakalayan Çayırova GB. Kocaeli play ofları için önemli bir avantaj yakaladı.

Hafta sonu Gebze Metin Oktay stadında G. Karadeniz spor ile oynana maçı 3-0 kazanmasını bilen Çayırova Gençlerbirliği Maça hızlı başladı. Maçın daha 10 dakikasında kullanılan serbest vuruşu Erkan KÜNDÜ kullandı kaleciden dönen topu iyi takip eden Berke can TÜRK Golünü atarak takımını öne geçirdi. Maçı dengeleyen Karadeniz spor 1.devre bitmeden penaltı kazandı penaltıyı kaçıran Karadeniz spor devreyi 1 – 0 yenik kapadı

2. Devre ye Karadeniz hızlı başladı. Çayırova Gençlerbirliğinin iyi mücadelesi Karadeniz spora gol imkanı vermedi. 75 dakikada Hüseyin ÖZDEMİR Sahneye çıktı taşıdığı golü gol yaparak durumu Çayırova Gençlerbirliği lehine 2 – 0 yaptı. 85.Dakikada Hüseyin in güzel asisti ile topla buluşan Taner TOPKARA Kalecinin üstünden aşırtma bir vuruşla takımını 3 – 0 öne geçirdi. Maç bu sonuçla bitti.

 

Çayırova Gençlerbirliği bu sonuçla puanını 15’e çıkararak grupta ki play of ideasının devam ettirdi.

Bu sezon ortasında Çayırova Gençlerbirliği spor ile anlaşan yılların deneyimi İsmail UÇAN Hoca maç sonunda futbolcularına özverili mücadelelerinden dolayı teşekkür etti, Genç bir Kadro ile mücadele ediyoruz. Güngeçtikçe daha iyi olacağız dedi. 

08 Şubat 2016 Kocaeli- SporYÜKLENİYOR