KTO’dan Nuh Çimento’ya ziyaret

Körfez Ticaret Odası (KTO) Yöneticileri Nuh Çimento Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin’i ziyaret etti.Körfez Ticaret Odası Yön...

BÜYÜT

Körfez Ticaret Odası (KTO) Yöneticileri Nuh Çimento Sanayi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin’i ziyaret etti.

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Meclis Başkanı Güngör Ayhan, Meclis Başkan Vekilleri Bilal Atak, Hamza Küpeli, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Gülçan, Veli Yıldız, Mustafa Genç ve Erkan Çağlayan, Nuh Çimento Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Tevfik Bilgin’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

BÖLGEYE KATKISI BÜYÜK
KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, “Nuh Çimento Hereke’ye ve Körfez’e katkısı olan önemli bir kuruluştur. Dışarıdan bakıldığında çimento fabrikası görünüşü hiç yok. Çevreye duyarlılığınız için ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu dönem projelerimizi daha da çok artıracağız. Odamız üyesi olarak sizlerin düşünceleri de bizim için çok önemli” dedi.

KOTO’YA TEŞEKKÜR
Nuh Çimento Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin, ziyaret için KTO Yönetimine teşekkür ederek, “Nuh Çimento ailesi olarak ülkemizde tek çatı altında toplanan en büyük fabrikayız. Daha da çok üretmek için çalışıyoruz. Nuh Çimento olarak Odamızın çalışmalarında da gereken her desteği göstermeye hazırız.” açıklamasında bulundu. Ziyaret son dönemde yaşanan ekonomik gelişmelerin değerlendirilmesi ile sone erdi.

08 Temmuz 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR