İZAYDAŞ’a kadın gözüyle inceleme

Kent Konseyi Kadın Meclisi İZAYDAŞ’ı ziyaret etti, çalışmaları yerinde incelediAtık yönetiminde öncü kuruluş İZAYDAŞ, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Mecli...

BÜYÜT

Kent Konseyi Kadın Meclisi İZAYDAŞ’ı ziyaret etti, çalışmaları yerinde inceledi

Atık yönetiminde öncü kuruluş İZAYDAŞ, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisini ağırladı. İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu, başkan yardımcısı Gülcan Kocabıyık ve kadın meclisinden İlknur Hür, Şebnem Sungur, Emine Turan, Naime Ceylan, Cevher Samur, Emine Ateş, Semra Aykut katıldı.

UNUM VE TESİS TURU
Kent Konseyi Kadın Meclisine ilk olarak İZAYDAŞ’ın faaliyetleri ve çalışma sistemi ile ilgili bir sunum yapıldı. Pazarlama Müdürlüğünden Osman Boz’un yaptığı sunumda, kadın meclisi üyelerinin merak ettiği sorular da yanıt buldu. Sunumun ardından tesis turu yapıldı. Düzenli depolama alanları, çöp gazından enerji üretim tesisi, biyogaz ve sterilizasyon tesisi, son olarak tehlikeli atık yakma tesisini yerinde inceleyen kadın meclisi heyeti, aldığı bilgileri pekiştirdi.

“KADIN GÖZÜYLE DE ANLATMALIYIZ”
Programının sonunda ziyaret ile ilgili değerlendirme yapan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ceylan Balcıoğlu, çöplerin yerinde ayrıştırılmasının önemine değinerek, “İZAYDAŞ’a gelince çok daha iyi anladık ki, kadınlarımızın bu konuda daha fazla bilinçlenmesi için çalışmalıyız. Kadın odaklı çalışan bir kurumuz, ancak bunun yanında birçok kurumun faaliyetleri de bizler için önemli” dedi.


İŞİMİZİ ANLATMAK GÖREVİMİZ

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ise, İZAYDAŞ’ın kente ciddi bir hizmet verdiğini belirterek “Teknik işler yapıyoruz ama bir taraftan da kendimizi doğru anlatmamız lazım. Bu anlamda da özellikle sivil toplum kuruluşlarının ziyaretlerini önemsiyoruz” dedi.

12 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR