Vergi Dairesi Başkanı ziyaretleri kabul ediyor

Coşkun, yürütülen çalışmaların daha ileri noktaya taşınması için elbirliği ile gayret gösterileceğini belirtti. Yaklaşık 1 buçuk yıldır boş olan ve v...

BÜYÜT

Coşkun, yürütülen çalışmaların daha ileri noktaya taşınması için elbirliği ile gayret gösterileceğini belirtti. Yaklaşık 1 buçuk yıldır boş olan ve vekaleten yürütülen Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı görevine İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde Uygulama Grup Müdürü olarak görev yapan Erhan Coşkun atandı. KSMMMO Yönetimi de görevine başlayan Erhan Coşkun’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.


ORTAK HİZMET ÜRETİMİ

KSMMMO Başkanı Ender Şenol ve Yönetim Kurulu’nun hazır bulunduğu ziyarette İdare-Mali Müşavir-Mükellef ilişkileri yanı sıra, mevzuattaki konular ile bölgenin ekonomik ve sosyal yapısı ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Ender Şenol tarafından Erhan Coşkun bilgilendirilirken birlikte yapılacak çalışmalar ile sık sık bir araya gelinerek ortak hizmet üretmenin önemine de vurgu yapıldı.


SIKINTILARINI BİLİYOR

Erhan Coşkun da mali müşavirlerin mesleğin icrasında yaşadıkları sıkıntıları bildiğini ifade ederek, bugüne kadar başarı ile yürütülen çalışmaların daha ileri noktaya taşınması için elbirliği ile gayret gösterileceğini belirtti.

17 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR