Karslılar ve Ardahanlılar, Arif Gülen'e destek verdi

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Darıca Belediye Başkan adayı Arif Gülen'e Darıca Karslılar Derneği ile yönetimi ve Darıca Ardahanlılar Derneği ile yö...

BÜYÜT

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Darıca Belediye Başkan adayı Arif Gülen'e Darıca Karslılar Derneği ile yönetimi ve Darıca Ardahanlılar Derneği ile yönetimi tam destek verdi.
Aslen Karslı bir ailenin çocuğu olan MHP Darıca Belediye Başkan adayı Arif Gülen'e açık açık tam destek verdiklerini belirten dernek başkanları, MHP'nin seçimi alması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını dile getirdiler.

KARSLILAR "GÜLEN" DİYOR
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, MHP MYK üyeleri Taner Göksu, M. Bülent Karataş ve MHP Darıca İlçe Başkanı Erkan Azeri'nin katıldığı kahvaltılı programda MHP Darıca Belediye Başkan adayı Arif Gülen'e tam destek verdiklerini ve Gülen'in seçimi kazanması için her şeyi yapacaklarını dile getiren Darıca Karslılar Derneği Hüsamettin Ergül, "Karslılar, Ardahanlılar ve Iğdırlılar, burada yoğun bir nüfusa sahip olmalarına rağmen, bu üç ili temsil edecek bir ismi bir türlü çıkaramadı. Zihni Topçu zamanında yaşanan birlik ve beraberliğin ardından, hiç bir hemşerimiz yönetecek pozisyona seçilemedi. Taa ki MHP'nin başkan adayı Arif Gülen olana kadar. Biz Darıcalı Karslılar olarak, hemşerimizin yanındayız. Onunla beraber bu seçimi kazanacağız" dedi.
ARDAHANLILARDAN DESTEK
Darıca Ardahanlılar Derneği Başkanı Nebi Çelik ise yaptığı açıklamada, "Uzun süreden beri bu anı bekliyorduk. Sonunda hemşerilerimizden biri, başkan adayı gösterilerek, bölgemize ne kadar değer verildiği görüldü. Belki de bu bizim için son bir şans. Bütün Ardahanlılar, Karslılar ve Iğdırlılar, Arif Gülen ismi arkasında birleşmeli. Artık yönetilen değil, yöneten olmak istiyoruz. Bu yüzden gece gündüz Arif Gülen'in yanında olacağız" dediler.

DARICA'YI ÇOK SEVİYORUM
Darıca Karslılar Derneği ile yönetimi ve Darıca Ardahanlılar Derneği'nden destek isteyen eski MHP Iğdır Milletvekili ve MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel ise Darıca'yı çok sevdiklerini ve önem verdiklerini dile getirerek, "Herkes görecek ki MHP, Darıca'da ve Kocaeli'de seçimi alacak. Arif Gülen'in, Erkan Azeri'nin bu heyecanını görünce, Genel Merkezi'miz de Darıca'ya ciddi anlamda destek veriyor. Bende eski Iğdır Milletvekili olarak bu bölgede yaşayan Karslı, Ardahanlı ve Iğdırlı hemşerilerimize sesleniyorum. Alın sizin içinizden yetişen bir isim. MHP'ye desteklerinizi bekliyoruz. Darıca nasıl yönetilirmiş, bunu Arif Gülen'den göreceksiniz" dedi.

20 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR