Başkan Köşker: Şeffaf belediyecilik yapıyoruz

Gebze Belediyesi’nin Nisan ayı Meclis toplantısının dilek ve temenniler kısmında konuşan Köşker, “Şefaf belediyecilik yapıyoruz. Kocaeli genelinde örn...

BÜYÜT

Gebze Belediyesi’nin Nisan ayı Meclis toplantısının dilek ve temenniler kısmında konuşan Köşker, “Şefaf belediyecilik yapıyoruz. Kocaeli genelinde örnek gösterilen bir belediye olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Gebze Belediyesi’nin Nisan ayı olağan meclis toplantısı önceki gün yapıldı. Mecliste 1. ve 2. Başkan vekilinin yanı sıra meclis katipliği asil ve yedek üyelikleri için seçim yapıldı. Meclis 1. Başkan vekilliğine Resul Tat, 2. Başkan vekilliğine Selamet Güner seçilirken, katiplik asil üyeliklerine Kerim Büyükgöz, Nilay Ayran, yedek üyeliklere Murat Deniz ve Nazmiye Höbek getirildi. Encümen üyeliklerine Muharrem Yelekoğlu, Bahtiyar Öztürk ve Nevzat Önce’nin seçildiği Nisan ayı meclis oturumunda ayrıca Plan ve Bütçe, İmar, Hukuk Dilekçe Tetkik ve İsimlendirme, Çevre ve Sağlık komisyonlarına 5’er üye seçimi gerçekleştirildi.

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK
2010 denetim komisyonu raporunun yanı sıra 2010 yılı başkanlık faaliyet raporunun ele alındığı toplantıda Meclis üyelerinin sorularını yanıtlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Belediyemizde otomasyon çalışmalarında önemli aşamalar kaydettik. Her şey artık kayıt alıntına ve CD ortamına alınarak korunacak. Bu çalışmalar tamamlandığında internet üzerinden vatandaşlarımız imar durumunu öğrenebilecek” dedi. Belediye hizmetlerinde dışarıdan alımların ihalelerle yapıldığını hatırlatan Başkan Köşker, “Belediyemizde her şey şeffaf. Şeffaf belediyecilik anlayışına bağlı olarak ihalelerimizi gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

05 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR