Yazlık Ilıcası şifa dağıtıyor

Açıldığı tarihten bu güne kadar, şifa dağıtan suyu, konforlu tesisi, seyir terası ve restoranıyla, Yazlık Ilıcası, ilgi odağı olmaya devam ediyor.Koca...

BÜYÜT

Açıldığı tarihten bu güne kadar, şifa dağıtan suyu, konforlu tesisi, seyir terası ve restoranıyla, Yazlık Ilıcası, ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Kocaeli’nin bu anlamda ilk tesisi olan Yazlık Ilıcası, çok kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve günün yorgunluğunu giderecek şifa bulabileceğiniz bir tesis. 7’den 70’e erkek-kadın, yaşlı-genç herkesin istifade edebileceği şekilde dizayn edilmiş olan tesiste termal havuz, Türk hamamı, tuz odası, sauna, buhar odası, çamur banyoları ve masaj odaları bulunuyor. Ekonomik ücret tarifeleriyle her kesimin istifade edebileceği tesis halkımıza Gölcük Belediyesinin sunduğu en önemli hizmetlerden birisi.

ÇAMUR BANYOSU
2. Yüzyıldan bu güne kullanılan şifalı suyu, özellikle başta cilt olmak üzere, romatizmal rahatsızlıklar ve birçok derde şifa oluyor. Ilıca suyunun içerisindeki mineral tuzlar ve elementler hücre metabolizmasını hızlandırmakta, çevreden gelen zararlı toksinlerden arındırmakta ve nemlendirmektedir. Ayrıca çamur banyosu, hücre yenilenmesini sağlayarak, yaşlanma sürecini yavaşlatmakta, cilt üzerinde bulunan ölü hücre ve diğer pisliklerin atılmasını sağladığı için sıklaştırıcı etkisi olmakta, yorgunluk, aşırı zorlanma veya bazı hastalıklar nedeniyle oluşan kas ve kemik problemlerini gidermekte, bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine yardımcı olmakta, stresi azaltan doğal bir yöntem olarak tercih edilmektedir.

20 Ağustos 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR