Üzülmez, Muhtar Hallaç’ın rozetini taktı

Çiçeği burnunda muhtar Hallaç, kendisini tebrik eden Başkan Üzülmez’e ve oy verip bu göreve seçen herkese teşekkür etti. Kartepe ilçesinde Derbent M...

BÜYÜT

Çiçeği burnunda muhtar Hallaç, kendisini tebrik eden Başkan Üzülmez’e ve oy verip bu göreve seçen herkese teşekkür etti.

Kartepe ilçesinde Derbent Mahalle Muhtarı Turan Yılmaz’ın vefatıyla boşalan muhtarlığa 7 Haziran seçimlerinde 1534 oy alan Ramazan Güneş Hallaç seçilmişti. Muhtar Hallaç’a, muhtarlık rozeti Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez makamında düzenlenen törenle takıldı. Derbent Mahalle Muhtarlığına seçilen Ramazan Güneç Hallaç’ın rozetini Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu törende hayırlı olsun dilekleri eşliğinde takan Başkan Üzülmez, “Birlikte yönetim modeli çerçevesinde Kartepe’yi birlikte yöneteceğimiz muhtar arkadaşlarımızla bugüne kadar uyum içinde başarılı çalışmalarda bulunduk. Değerli büyüğümüz rahmetli Turan abimizin acı kaybı sonrası Derbentlilerin teveccühü ile göreve gelen biri olarak sizle de aynı uyumu yakalayacağımıza inancım tamdır. Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun Allah muvaffak etsin” dedi.

Derbentlilerin oyları ile seçilen yeni muhtar Hallaç da, “Öncelikle beni bu göreve seçen herkese teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte mahallemizin sorunlarının çözümünde sizlerin desteği ile bu görevi layığıyla yapacağıma inanıyorum” dedi.

Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker’de “Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Üzülmez’in ilk görev yılında yerinde ve birlikte yönetim modeli çerçevesinde Kartepe genelinde muhtarlarımızla uyumlu bir çalışma içinde olduk. Ailemize yeni katılan arkadaşımıza aramıza hoş geldin diyorum. Kartepe’nin tüm mahallelerinde olduğu gibi Derbent’te de hizmetlerin gerçekleşmesinde arkadaşımızla birlikte ve Başkanımızın desteği ile görev yapacağız” dedi.

16 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR