İSU personeline arşiv ve dokümantasyon eğitimi verildi

Bugün İl genelinde 671 bin aboneye hizmet veren İSU Genel Müdürlüğü, bütün yazışmalarını da Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) ile elektronik or...

BÜYÜT

Bugün İl genelinde 671 bin aboneye hizmet veren İSU Genel Müdürlüğü, bütün yazışmalarını da Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) ile elektronik ortamda gerçekleştiriyor. Bu sistem ile hizmetlerinde büyük kolaylıklar sağlayan İSU, kağıt israfının da önüne geçti.

 

Kurum, Genel Müdürlük ile ilçe Şube Müdürlüklerinde görevli idari personele yönelik olarak arşiv ve dokümantasyon eğitimi verdi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı Arşiv ve Dokümantasyon Şube Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenen eğitimi Başbakanlık Arşiv ve Dokümantasyon Genel Müdürlüğü uzmanlarından Hülya Gönül verdi.

 

2 gün boyunca süren ve yaklaşık 70 personelin katıldığı eğitimde arşiv yönetimi, standart dosya planlaması, elektronik belge yönetimi, evrakların stoklama ve imha süreleri ile ilgili bilgi verildi.

19 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR