Baş: Şimdi iktidar zamanı

CHP Gebze İlçe Başkan Vekili Güner Anlar Baş, “Artık kavga ve tartışma zamanı değil, şimdi iktidar olma zamanıdır” dedi.CHP Gebze İlçe Başkan Vekili G...

BÜYÜT

CHP Gebze İlçe Başkan Vekili Güner Anlar Baş, “Artık kavga ve tartışma zamanı değil, şimdi iktidar olma zamanıdır” dedi.

CHP Gebze İlçe Başkan Vekili Güner Anlar Baş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ile Ankara’da yaptığı görüşmelerin detaylarını aktardığı basın toplantısında, “Örgüt içinde bir sorun yok. Dışarıdan karıştırmaya çalışan birkaç kişinin çabaları var. Kapımız herkese açık. Artık enerjimizi kendi içimizde tüketmek yerine hedefe kilitlenmek zorundayız. Şimdi iktidar olma zamanı” dedi.

TARAF DEĞİLİZ
Gebze Öğretmen Evi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında önemli açıklamalar yapan Güner Anlar Baş, “CHP’yi kaos ve kargaşa ortamına taşımak isteyenlerin başarılı olma şansı yok. Örgütümüz bir arada. Partiyi dışarıdan karıştırmak isteyen üç beş kişi var. Biz herkesi örgüt içinde politika yapmaya davet ediyoruz. Parti içi yarış seçim dönemlerinde yapılır. İlçe seçimlerinde kim istiyorsa çıkar olur. Şimdi enerjimizin kendi içimizde tüketilmesi zamanı değil. Hedefimiz iktidar olmak. Bunun için hep birlikte çalışmak, partimizi başarıya taşımak zorundayız” dedi.

MİTİNGE HAZIRLANIYORUZ
Av. Güner Anlar Baş, “ CHP örgütü olarak önseçim istiyoruz. Bütün adaylarımıza eşit mesafede yaklaşacağız. Örgütten güvenoyu alan bizim adayımız olacak. Genel Başkanımız 26 Şubat’ta Gebze’ye gelecek. Bu mitingin hazırlıklarına başladık. Bu hafta içerisinde bütün komisyonlarımızla miting için alanda olacağız” şeklinde konuştu. Baş, il başkanımıza ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyoruz. Bu saatten sonra partimizin yeni bir kaos içerisinde sürüklenmesine taraf olmayacağız. Olağanüstü genel kurul için imza toplanmasına destek vermiyoruz” açıklamasında bulundu.

07 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR