İzmit CRN Yapı, yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor!

Taş, tuğla, ahşap görünümle dekorasyon malzemesi ile ofisini, evinizi, dükkanınızı kısacası tüm yaşam alanlarını yenileyebilirsiniz. İçerde yapılan u...

BÜYÜT

Taş, tuğla, ahşap görünümle dekorasyon malzemesi ile ofisini, evinizi, dükkanınızı kısacası tüm yaşam alanlarını yenileyebilirsiniz. İçerde yapılan uygulamalarda ömür boyu dış cephede yapılan uygulamalarda 5 yıl garanti veren CRN Yapı sahibi Adem Çam, yeni girişimini anlattı.


YEPYENİ BİR MEKAN

Evim şahaneden esinlenerek yola çıktığını belirten Çam, “Şık mekanlarda nefes almak artık çok kolay. Mutlu insanların yaşam kalitesini arttırmak için çalışıyoruz. 3 boyutlu malzemelerimizde istenilen her yerde çok kısa sürede yepyeni bir mekan yaratabiliriz.  Malzemenin hem ısı yalıtım görevi görmesi, hem de 3 boyutlu olması sanki gerçek eski bir binaya sahipmiş görüntüsü vermektedir” dedi.

 

FOTOĞRAFINIZI BASTIRIN

Çam, “Kişiler isterse kendi çektikleri fotoğrafları bile üzerine baskı yaptırabilecekleri bu malzemenin uygulaması da çok kolay. Ayrıca paneller halinde gelen malzemeyi uygulamak çok kolay. Herkes, ustaya ihtiyaç duymadan, evini, ofisini, iş yerini yenileyebilir.  Malzemenin uzun ömürlü olması sizi her yıl yapmanız gereken boya badana masrafı ve külfetinden de kurtarır” dedi.  Tepecik Mahallesi İnönü Caddesi No: 104 Daire : 1, İzmit adresinde hizmete giren CRN Yapı, 3 boyutlu ısı yalıtım malzemeleriyle  yaşam alanlarınız güzelleştiriyor.

16 Ağustos 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR