Özcan, Bahçeli’den helallik istedi

Yapılan istişare sonrasında Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini Melikşah Taşkın’a devretti. Yaşanan bu devir sonrasında Özcan, Ankara’ya giderek hel...

Yapılan istişare sonrasında Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini Melikşah Taşkın’a devretti. Yaşanan bu devir sonrasında Özcan, Ankara’ya giderek helallik ziyaretlerinde bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelen İbrahim Özcan, helallik isteyerek bu ziyareti sosyal medya üzerinden duyurdu.

“Liderimiz Devlet Bahçeli Bey ile helalleştik. Bizi misafirperverlik ile ağırlayan liderimize duygularımızı, fikirlerimizi, gördüğümüz ve tespit ettiğimiz aksilikleri en yalın hali ile ifade ettik. Kendisi bize sabırlı olmamızı ve herkesin hak ettiğini bulacağını söyledi. Söylediklerimizden notlar aldı. Gelecekte yine önemli sorumluluklar sizleri bekliyor, olacak dedi. Hayır dualar ile uğurladı. Biz daima doğru bildiğimizi söyledik ve inandık ki doğruların gözle görülmeyen orduları vardır. Bekle Kocaeli, biz yeniden başlamaya değil kaldığımız yerden devam etmeye geliyoruz.”

Özcan daha sonra Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ile bir araya geldi. Özcan, Genel Başkanı Kılavuz ile görüşmesi sonrasında “Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyefendi ile helalleştik. Hayır dualarını alıp yola çıktık. Kendisinin de dediği gibi Allah'ın izni ile iki dünyada da kardeşiz. Allah, genel başkanımızın eksikliğini göstermesin” sözlerine yer verdi.

27 Haziran 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR