KSO heyeti Lüksemburg’da

        Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu başkanlığında 10 kişiden oluşan bir heyet, Lüksemburg Ticaret Odası tarafından, 18-19 Hazi...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu başkanlığında 10 kişiden oluşan bir heyet, Lüksemburg Ticaret Odası tarafından, 18-19 Haziran tarihlerinde Lüksemburg’da gerçekleştirilecek olan “Büyük Bölge İş Günleri 2014” profesyonel ticaret fuarına katılımı için dün Lüksemburg’a gittiler.

 

GÖRÜŞMELER YAPILACAK

Organizasyon kapsamında, stantlarda sergilenen ürünlerin yanı sıra interaktif konferanslar, workshoplar, networking aktiviteleri, büyük bölge sempozyumu ve ikili iş görüşmeleri etkinliğine katılım sağlanacak.

 

RESEPSİYON DÜZENLENECEK

Organizasyondaki ilgili sektörler; otomotiv ve e-mobilite, makine ve metalürji, malzeme ve üretim teknolojileri, bilişim ve iletişim teknolojileri ile e-ticaret, eko teknolojiler, çevre ve yenilenebilir enerji, yeşil binalar, uzay teknolojileri, biyoteknoloji, ulaştırma ve lojistik, eğitim ve öğretim, pazarlama ve iletişim, bankacılık ve finanstır. İlgili etkinlik kapsamında, Kocaeli Sanayi Odası heyeti, bugün Lüksemburg’daki Türkiye Büyükelçisi Salim Levent Şahinkaya tarafından düzenlenecek resepsiyona da katılacaklardır.

17 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR