Başkanlar Erdoğan’a destek istedi

    Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Başbakan v...

BÜYÜT

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için oy isteyen Başkan Karaosmanoğlu’na Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da eşlik etti. Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili vatandaşlarla sohbet eden Başkanlar, güçlü Türkiye’nin hem bölgesel hem de küresel güç olarak mazlumların yanında yer alacağını belirtti.

 

DEVLET BAŞKANIMIZI SEÇECEĞİZ

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 10 Ağustos’ta devlet başkanının seçileceğine vurgu yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Dünyada söz sahibi olmak istiyorsak destek vereceğimiz kişi Recep Tayyip Erdoğan’dır. Sizlerden ülkemizi 2023 ve 2071 hedeflerine taşıyacak adaya oy vermenizi istiyorum” dedi.

 

EN BÜYÜK MİMAR ERDOĞAN

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ise, “Son yıllarda yapılan çalışmalarla Türkiye’miz büyük mesafeler kat etmiştir. Bunun en büyük mimarı da Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu nedenle 10 Ağustos’ta sandığa giderek destek vermeliyiz” diye konuştu.

27 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR