“İzmitliler iyi yaşasın diye çalışıyoruz”

  Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına büyük önem ve destek veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan sivil toplum kuruluşları ile bir araya...

BÜYÜT

 

Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına büyük önem ve destek veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Periyodik aralıklarla gerçekleştirilen etkinliklerde STK’larla bir araya gelen Başkan Doğan son olarak Türkiye Yardım Sevenler Derneği İzmit Şubesi ve Kocaeli Huzurevi Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği ile biraraya geldi.

“NE YAPIYORSAK SAMİMİYETLE YAPIYORUZ”

Türkiye Yardım Sevenler Derneği İzmit Şube Başkanı Bilge Yener,  Kocaeli Huzurevi Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği Başkanı Olcay Ilıcalı ve derneklerin yönetim kurulu üyelerinin katıldığı etkinlikte İzmit Belediyesi tarafından yapılan hizmetler hakkında bilgi veren Başkan Doğan “Biz ne yapıyorsak samimiyetle yapıyoruz. Her çalışmamızda halkımıza olan sevgimiz, İzmit’i ileriye taşıma arzumuz ve samimiyetimiz var” dedi.

“SOSYAL BELEDİYECİLİĞE ÖNEM VERİYORUZ”

Sosyal belediyeciliğin yeni nesil belediyecilik anlayışında önemli bir yere sahip olduğunu ve çalışmalarını bu anlayışla şekillendirdiği bilgisini veren Doğan “Sosyal odaklı, birleştirici çalışmalara önem veriyoruz. Çardak projemiz, emekli evlerimiz, kısa süre sonra açacağımız Kadın Sosyal Yaşam ve İş Geliştirme Merkezi’miz, Gençlik Merkezimiz, Çocuk Hakları Okulumuz hep bu anlayışımızın sonucudur. Bizler kadınlar, çocuklar, gençler, emekliler en güzel şekilde yaşasın diye hizmet ediyoruz” dedi.

23 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR