Yaman: Dilovası’nın çehresini değiştirdik

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Diliskelesi’nde yapımı devam etmekte olan Semt Konağı ve Spor Kompleksi inşa...

BÜYÜT


Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Diliskelesi’nde yapımı devam etmekte olan Semt Konağı ve Spor Kompleksi inşaatını incelediler.
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, ilk olarak Diliskelesi Mahallesi Semt Konağını incelediler. Belediye Başkanı Cemil Yaman, Kaymakam Hulusi Şahin’e semt konağı hakkında bilgi verdi. Başkan Yaman, “Semt Konağı halkımız için gerçekleştirilen sosyal belediyecilik hizmetlerinden biri. Halkımızın yaşam standardını yükseltmek için belediyemiz tarafından inşa edilmiş yapılardır” diye konuştu. Diliskelesi Semt Konağı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Başkan Yaman, ilçenin her mahallesinde semt konağını hizmete sunmalarının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
BİLGİ ALDILAR
İnşaat çalışması son aşamaya gelmiş bulunan Diliskelesi Semt Konağını inceledikten sonra Polisan Kapalı Spor salonu inşaatını inceleyen Başkan Yaman ve Kaymakam Hulusi Şahin, inşaat sorumlularından bilgi aldılar. Başkan Yaman, ilçede gerçekleşen hizmetlerin Dilovası için kazanım olduğunu dile getirdi. Kaymakam Hulusi Şahin ise, Dilovası’nın her geçen gün daha güzel bir yerleşim merkezi olduğunu ifade etti.

01 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR