Karamürsel ruhunu yaşatalım

Karamürsel Belediye Meclisi’nin mayıs ayı meclis toplantısı önceki gün yapıldı. Altınkemer Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda konuşan belediye...

Karamürsel Belediye Meclisi’nin mayıs ayı meclis toplantısı önceki gün yapıldı. Altınkemer Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda konuşan belediye başkanı İsmail Yıldırım, üyelerin Miraç Kandilini kutladı. Karamürsel’de örnek bir meclis yapılanmasına sahip olduklarını dile getiren Başkan Yıldırım, “4 siyasi parti ile temsil edilen bir meclise sahibiz. Kocaeli’de böyle bir meclis yok. Toplumun tansiyonunu düşürmek bizim görevimiz. Siyaset yapacağız, yanlışlar elbette söylenecek, ama tartışma adabına yakışır şekilde olmalıdır” dedi.

 

KARAMÜRSELLİ RUHU!

Yapımın sürdüğü Osman Gazi Köprüsü ile ilçede bir gelişimin başladığını dile getiren Yıldırım, “Karamürsel’de 78 vilayetten vatandaşımız yaşıyor, bugüne kadar hiç sıkıntımız olmadı. Kim nereden gelirse gelsin, hangi inanca sahip olursa olsun bizim birleştiriciliğimiz, inancımız ve Karamürselli ruhumuz konusunda sağlam durmalıyız. İnsanların birbirini tanımadığı, komşuluğun, kardeşliğin, arkadaşlığın bittiği bir ortamı Karamürsel’de istemiyoruz. İmar planlarımızı tamamladık” diye konuştu.

 

İKİNCİ OTURUM BUGÜN

Başkan Yıldırım’ın konuşmalarının ardından gündemin ilk maddesini oluşturan İmar Komisyonu ile ilgili süre uzatım talepleri meclis üyelerinin oy birliğiyle kabul edildi. Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün kesin hesabı ve İmar Komisyonu’nun yazısı ilgili komisyonlara havale edildi. Meclis üyeleri içerisinden amme alacakların tahsili ile ilgili olarak da Hasan Tural seçildi. Mali hizmetler kesin hesabı ile ilgili son toplantının ise bugün yapılacağı belirtildi.

04 Mayıs 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR