Derince Araştırma ilk uzmanlarını verdi

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde araştırma görevlisi olarak çalışan Dr. Ali Fuat Karaca ve Dr. Yasin Genç, g...

BÜYÜT

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde araştırma görevlisi olarak çalışan Dr. Ali Fuat Karaca ve Dr. Yasin Genç, girdikleri uzmanlık sınavında başarılı olarak bu hastaneden yetişen ilk uzmanlar oldular.

 

KALABALIK HEYET

Ortopedi Kliniğinde gerçekleştirilen sınava Ortopedi Kliniği Eğitim Sorumlusu Dr. Alper Gültekin, Anestesi ve Reanimasyon Kliniği Eğitim Sorumlusu Dr. Canan Balcı, Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Sorumlusu Dr. Atike Kunt Tekeli’nin yanı sıra Kocaeli Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinden Dr. Ahmet Şarlak ve Dr. Levent Buluç katıldılar.

 

GÜLTEKİN KUTLADI

Hastane Yöneticisi Dr. Ramazan Kocaaslan ve Hastane Başhekimi Dr. Soner Şahin de sınav sürecinde uzman adaylarına destek verdiler. Ortopedi Kliniği eğitim sorumlusu Alper Gültekin sınav sonrasında uzmanlıklarını alan meslektaşlarına bundan sonraki meslek yaşantılarında başarılı olmalarını diledi.

03 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR