Ellibeş, yeni eğitim öğretim dönemini kutladı

Elimizdeki en büyük sermaye, insan sermayesidir. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin gül bahçesindeki renk renk güller olduğunu unutmayın.   Bu çiçekl...

BÜYÜT

Elimizdeki en büyük sermaye, insan sermayesidir. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin gül bahçesindeki renk renk güller olduğunu unutmayın.

 

Bu çiçeklerinize gerekli ilgiyi gösterirseniz, onlara sevecenlikle ve dostlukla yaklaşırsanız, eğitimde çok daha farklı bir noktaya geleceğiz dedi. Başkan Ellibeş, öğrencilerinde büyüklerinin gece-gündüz kendileri için çalıştıklarını unutmamalarını, onların emeklerini boşa çıkarmamalarını diliyorum.

 

Ülkemizde en büyük yatırım Eğitime yapılmaktadır. Zira geleceğin dünyasında ayakta kalabilmek, hak ettiğimiz yerlere ulaşabilmek için ekmek kadar, su kadar ihtiyaç duyacağımız şey, Cumhuriyetin banisi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği, Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür nesillerdir dedi.

 

Belediye Başkan'ı Mehmet Ellibeş, Gençlere şunu tavsiye ediyorum; oku, düşün, uygula neticelendir. Çocuklarımızın hedefi bu olmalı. Okuduğumuzu düşüneceğiz, düşünmek yetmez, düşündüğümüzü uygulama alanına sokacağız, pratik alanda yaşama geçireceğiz. Bu da yetmez, neticelendireceğiz, neticesi olmadıktan sonra anlamı yoktur. Sizleri iyi yetişmiş birer fert olarak modern bilime dayalı bilgi üreten ve bu bilgileri gelişen teknoloji ile ekonomik yararlılığa çeviren, öz güveni yüksek bireyler olarak görmekten onur duyacağım dedi.

 

Bu duygularla yeni Eğitim ve Öğretim dönemimin Ülkemize, Milletimize, Öğrencilerimize, Eğitim Camiasının tüm bireylerine hayırlı olmasını diliyorum dedi.

15 Eylül 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR