“GENÇLERİMİZİN BEKLENTİLERİ ÖNCELİĞİMİZDİR…”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye’de gençliğin kendini ifade ettiği güzel günlerden biri. Bu ülkenin ümidi, heyecanı, enerjisi,...

BÜYÜT


19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye’de gençliğin kendini ifade ettiği güzel günlerden biri. Bu ülkenin ümidi, heyecanı, enerjisi, itici gücü olan gençlerimizin sağlıklı, iyi eğitimli olmaları hepimizin önceliğidir. Sorumluluk alan ülkem ve geleceği için neler yapabilirim duygusuna sahip gençlerimizle gurur duyuyoruz.

Hem yerel yönetim hem de hükümet düzeyinde gençlik eksenli çalışmalarımızın temelinde gençliğe duyduğumuz güven yatıyor. Başiskele henüz çok genç bir belediye. Daha fazla demokrasi, daha fazla hizmet arzusu ve enerjisiyle doluyoruz.

Gençlerimizi hem örnek alıyor hem de onlara örnek oluyoruz. Stadyumlara sıkışmamış, sokakla, halkla iç içe sivil bir yaşamın tüm renklerini yansıtan 19 Mayıs kutlamalarını ülkece artan dinamizmimize katkı sağlamasını diliyor, gençlerimize muhabbetimizi sunuyorum.

18 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR