Sosyal tesisler yine KYÖD’ün

Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş başkanlığında gerçekleştirildi. Encümende mülkiyeti Büyükşehir’e...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş başkanlığında gerçekleştirildi. Encümende mülkiyeti Büyükşehir’e ait işyerlerinin kiralama ihaleleri yapıldı. En çok dikkat çeken kiralama ihalesinde ise Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Sosyal Tesisleri olarak kullanılan İzmit Metropol İş Merkezi’ndeki tesis 3 yıl 3 yıl süreliğine aylık 3 bin 50 TL+KDV bedel ile derneği temsilen Turgay Yılmaz ve Cumhur Hüseyin Küçükbalkan’a kiralandı.

 

BİSİKLET KİRALAMA YERLERİ

Karamürsel kalıcı iş merkezinde bulunan 49 ve 54 nolu işyerleri bir yıl süreliğine aylık 2 bin 50 TL+KDV’ye, İzmit Naila-1 Kafe yanındaki bisiklet kiralama yeri ve Başiskele sandal çekek yeri yanındaki bisiklet kiralama yerleri 3 yıl süreliğine sezonluk 5 bin 250 TL+KDV’ye, Recep Bilal Şengün’e kiraya verildi.

 

TRAMBOLİN VE OYUN GRUPLARI

Körfez Tütünçiftlik sahilindeki trambolin ve şişme oyun grupları alanı 3 yıl süreliğine sezonluk 6 bin 10 TL+KDV’ye Süheyla Çalık’a,  İzmit Doğu Kışla Gençlik Parkı’ndaki 2 futbol sahası ve müştemilatı 3 yıl süreliğine yıllık 240 bin TL+KDV’ye Hüseyin Özaslan’a, Kandıra-Cebeci Sahil Parkı’ndaki kafeterya çay bahçesi de 3 yıl süreliğine yıllık 62 bin 500 TL+KDV’ye Zeki İbiş’e kiralandı.

18 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR