MMP liderinden milliyetçilere çağrı!

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti(MMP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “MHP yönetimi tarafından huzursuz edilen bütün milliyetçiler davetlimdir. Gelin ''Mill...

BÜYÜT

Milliyetçi ve Muhafazakar Parti(MMP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “MHP yönetimi tarafından huzursuz edilen bütün milliyetçiler davetlimdir. Gelin ''Milliyetçi ve Muhafazakar Parti altında toplanın” dedi.

MHP’den Genel Başkan adaylığına izin verilmeyerek MMP’yi kuran Yılmaz yaptığı açıklamada, “Geçen yıl yaşadığımız üzücü MHP Kongresi nedeni ile kırgın olmadım olmam da. Kongreler salonlar da değil meydanlar da yapılır. 2011 seçimlerin de yerini alan Milliyetçi ve Muhafazakar Parti tüm Türk-İslam davasına gönül veren milliyetçilere kapısını sonuna kadar açık tutacaktır. Kongre geçti şimdi milliyetçilerin yeni bir partisi var” dedi.

‘MHP yönetimi nedeni ile başka partilere gitmek zorunda kalmış’ milliyetçilere seslenen Yılmaz, şunları dedi:
“MHP yönetimi tarafından huzursuz edilen bütün milliyetçiler davetlimdir. Milliyetçi ve Muhafazakar Parti sizin için kuruldu sizin için teşkilatlandı sizler gerçek gücünüzü ortaya koyasınız diye yola çıktı. Gelin gerçek manada Milliyetçi hislerinizi ifade edebileceğiniz milliyetçi ve Muhafazakar Parti altında toplanın. Bütün dünyaya tek yumruk tek ses gücümüzü gösterelim. Biz asla milliyetçiliğin kuru kalıpları için de bir politika gütmeyeceğiz. Milliyetçi ve Muhafazakar Parti hem muhafazakarlığı hem milliyetçiliği birbirinden ayrılamayacak değerler olarak görmekte ve bu değeri birlikte yüceltileceği inancı ile teşkilatlanmıştır. Parti programımız cumhuriyet tarihinin en iddialı programıdır.”

04 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR