STK’lar Ankara’da buluştu

Türkiye küçük Millet Meclislerinin organize ettiği STK-TBMM Buluşması, Ankara Demonti Otel’de gerçekleştirildi. 26. dönem milletvekilleri, sivil toplu...

Türkiye küçük Millet Meclislerinin organize ettiği STK-TBMM Buluşması, Ankara Demonti Otel’de gerçekleştirildi. 26. dönem milletvekilleri, sivil toplum kuruluşları, yabancı ülke temsilcilikleri, basın yayın kuruluşlarının Ankara temsilcilerinin katıldığı katılımı ile düzenlenen toplantıda geçen eylül ayında Diyarbakır, Ankara ve İstanbul’da yapılan çalıştayların ardından hazırlanan rapor da açıklandı.

 

TOPLANTIYA ODABAŞ KATILDI

Raporda dikkati çeken bir önemli konu sivil toplumun beklentileriydi. Bu kapsamda belirlenen “Sivil toplumun Siyasetten ve TBMM’den 10 İsteği” de raporda yer aldı. Bu arada düzenlenen bu önemli toplantıya Kocaeli’yi temsilen de MARSİAD Genel Başkanı ve Kocaeli küçük Millet Meclisi kurucularından Bahri Odabaş katıldı.

 

TOPLANTIYA DAVET ETTİ

Odabaş, gerçekleşen toplantının ardından TBMM’ye geçerek burada bazı milletvekilleri ile bir araya geldi. Odabaş, CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, AKP Milletvekili Cemil Yaman ve MHP Milletvekili Saffet Sancaklı’yı ziyaret ederek çalışmaları hakkında kendilerini bilgilendirdi. Odabaş, her ayın ilk cuma günü yapılan KKMM toplantılarına üç vekili de davet ederek Kocaeli ve ülke gündemi ile ilgili olarak fikir ve görüşlerini açıklamalarını istedi. 

19 Aralık 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR