Muhtarlar Kılıçdaroğlu ile ne görüştü?

Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Demir, İzmit Güvercinlik Köyü Muhtarı Mustafa Aktaş ve CHP İl Ge...

BÜYÜT

Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Demir, İzmit Güvercinlik Köyü Muhtarı Mustafa Aktaş ve CHP İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Uzun, Salı günü Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile 25 dakikalık bir gizli görüşme yaptı. Muhtarların Kılıçdaroğlu ile ne konuştukları partililer tarafından merak ediliyor.

ERENKAYA’NIN HABERİ YOK
Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Demir, İzmit Güvercinlik Köyü Muhtarı Mustafa Aktaş ve CHP İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Uzun, Salı günü saat 16.30’da grup toplantısı sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile mecliste görüştü. 25 dakika süren bu görüşme parti içinde kafalarda soru işareti bıraktı. Muhtarların Kılıçdaroğlu ile görüşmelerinden CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya’nın haberinin olmadığı öğrenildi.

SİRMEN’İN SELAMI İLETİLDİ
Ankara’da yapılan görüşmeyle ilgili dün görüştüğümüz Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, görüşmeyi doğruladı. Şen, “Sayın Kılıçdaroğlu bizi Ankara’ya davet etti. Biz de gidip kendisiyle görüştük. Görüşmemiz 25 dakika sürdü. Ayrıca Kocaeli’deki gelişmelerle ilgili bilgi istedi” dedi. Dernek başkanı Şen, görüşmede Sefa Sirmen ile ilgili bir sohbetin geçip geçmediği sorumuza, “Sayın Kılıçdaroğlu’na Sefa Sirmen’in selamını ilettik. Siyasetle ilgili yaptığımız konuşmaları burada açıklayamam” cevabını verdi.

SİRMEN-ÇETİN ADAY GÖSTERİLSİN
Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, “Kılıçdaroğlu ile görüştükten sonra sırasıyla Genel sekreter Bilgün Bilgün Tamaylıgil., Genel Başkan yardımcıları Hurşit Güneş ve İzzet Çetin ile görüştük. Kocaeli ile ilgili bilgi verdik” dedi. Süleyman Şen, Ahmet Demir, Mustafa Aktaş ve Ahmet Uzun’un CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Sefa Sirmen ve İzzet Çetin’in ön sıralardan milletvekili adayı olarak göstermesini istediği öğrenildi… Ankara’daki bu görüşmeyi İzzet Çetin’in organize ettiği iddia edildi.

KILIÇDAROĞLU TORBA YASAYI SORMUŞ!
Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptıkları görüşmeyle ilgili şu cevabı verdi. “Randevuyu biz almadık. Sayın Kılıçdaroğlu bize Ankara’ya davet etti. Bize Torba Yasası ile görüşlerimizi sordu” dedi. Şen’in cevabı tatmin edici değil, zira Torba Yasası meclisten geçeli neredeyse 1 ay olacak.

18 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR